بخاری گازی آبسال
بخاری گازی آبسال مدل 437

بخاری گازی آبسال مدل 437

3,850,000 تومان
گارانتی24 ماهه آبسال
رنگ بندی
  • تولید کننده : آبسال
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

بخاری گازی آبسال مدل 437 یکی از محصولات باکیفیت و دارای استاندارد ملی می باشد.

این محصول با کیفیت جزو محصولات صادراتی این شرکت بزرگ نیز می باشد.شرکت آبسال افتخار دارد در جهت حمایت از سرمایه های ملی کشور با معرفی بخاری های گاز سوز در مدلهای متنوع پاسخگوی رضایت و راحتی شما میباشند

. بخاری آبسال مدل 437G که قابل استفاده با گاز طبیعی می باشند ، با صرفه و مطمئن بوده و می تواند در کمال راحتی در داخل منزل ، کلاس و ... با ایمنی کامل مورد استفاده شما قرار میگیریند

 این شرکت ، تولید کننده اولین نسل بخاری های بدون دودکش در ایران می باشند.

بخاری بدون دودکش این شرکت با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی سوخت و بهینه سازی انرژی در دنیا ساخته شده اند و با جلوگیری از اتلاف انرژی و برخورداری از بازده حرارتی بالا سبب صرفه جویی در هزینه های شما نیز میباشند. این نوع از بخاریها مطابق با استاندارد ANSI Z21.11.2 ساخته شده و بالاترین میزان ایمنی را برای شما به ارمغان می آورد . بازده 4/90 % در این مدلها باعث می شود که تقریبا تمام سوخت مصرفی صرف ایجاد حرارت و گرما شوند.

 همانطور که در بخاریهای دودکش دار تقریبا 30% حرارت از طریق دودکش به هدر می رود . کلیه بخاریهای گاز سوز تولید شده در این شرکت مجهز به سیستم کنترل اکسیژن محیط  می باشند.

گاز کربنیک نتیجه سوخت کامل است سیستم کنترل اکسیژن نسبت به درصد اکسیژن کاهش می یابد .بخاری خاموش می شوند و تا تهویه کامل محیط ، بخاری گازی بدون دودکش  را نمی توان روشن نمود.

بخاری گازی آبسال مدل 437G دارای ویژگی های می باشد که می تواند نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند. این محصول تحت لیسانس Sicar ایتالیا بوده و از کیفیت و طراحی خاصی برخوردار می باشد. این محصول به دو صورت زمینی و دیواری قابل استفاده می باشد. این بخاری به دودکش نیازی نداردند و مجهز به سیستم ods می باشد. از دیگر ویژگی های مهم این محصول می توان به تسریع انتقال حرارت در مدل مجهز به فن، همچنین مجهز به گاورنر جهت ثابت کردن نوسنات گازی می باشند. مشعل این بخاری نیز دارای احتراق کامل است. بدنه بخاری آبسال مدل 437G دارای پوشش رنگ پودری کوره ای بوده اند و به روش الکترواستاتیک و تمام اتوماتیک اجرا می شودند.

گاز کربنیک نتیجه سوخت کامل است همچنین درصد این گاز باید قابل کنترل باشد  سیستم کنترل اکسیژن نسبت به درصد اکسیژن کاهش می یابد و بخاری خاموش می شود و تا تهویه کامل محیط ، بخاری گازی بدون دودکش  را نمیتوان روشن نمود. بخاری گازی آبسال مدل 431G دارای ویژگی های متعددی می باشد که می تواند نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

فواید ترموکوپل

از مزایایترموکوپل می توان به سادگی، قیمت مناسب، استحکام و دوام بالا جهت مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. محدوده اندازه گیری دما توسط ترموکوپل ها وسیع بودند و در شرایط محیطی متفاوت قابل استفاده می باشند.  ترموکوپل ها دارای سرعت پاسخ دهی خوبی بدلیل ثابت زمانی کوچک می باشند. از معایب ترموکوپل ها، غیر خطی بودن، تماسی بودن دقت متوسط را می توان اشاره کرد. جهت استفاده ترموکوپل در مکان هایی که لرزش یا ضربه وجود داردند برای محافظت از سنسور از روکشی بنام ترموول یا غلاف استفاده می شود که باعث کاهش سرعت پاسخگویی می شو

ترموکوپل چیست؟

 از ترموکوپل ها می توان  جهت اندازه گیرهای الکتریکی دما در صنعت استفاده نمود. مکانیزم ترموکوپل ها بر  اساس پدیده سی بکSeebeck که اختلاف دما بین دو نقطه را به ولتاژ تبدیل می کنند می توان یاد کرد .

بخاری بدون دودکش یا بخاری گازی بدون دودکش (Unflued Gas Heaters) یک گزینه ایده‌آل برای گرم کردن خانه در ماه‌های سرد سال است. گرمایش محیط با استفاده از این وسیله در راحت‌ترین و کاربردی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

فواید بخاری بدون دودکش

به راحتی قابل جابجایی می باشد ، وزن کمی دارد و می‌توان آن را در هر جایی میتوانید  استفاده کنید همچنین کاربری مسکونی یا تجاری دارد .

گرمای مطلوب و یکنواختی رادرفضا ایجاد می‌نماید.

ارزانتر از  بخاری‌های دودکش‌دار می باشد .

هزینه‌ ی سوخت آن  بسیار کم است .

 

 

  • بد
  • عالی