شرایط بازگشت کالا

شرایط برگشت کالای شانی کالا چیست؟

​اولین​ هدف شانی کالا رضایت کامل شما می باشد.به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا۱۰۰روز از زمان تحویل امکان پذیر است.جهت بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان تماس بگیرید.همکاران ما شرایط برگشت کالای مورد نظر را بطور کامل توضیح خواهند داد،اطلاعات مورد نیاز را ثبت کرده و فرایند بازگشت کالا آغاز می گردد. 
مشتریان عزیز با مطالعه شرایط بازگشت می توانند کالای واجد شرایط را به همراه فرم تکمیل شده برگشت کالا از طریق پست به آدرس پستی فروشنده ، که تیم پشتیبانی اعلام خواهد کرد ، ارسال نمایند توجه داشته باشید که در صورت عدم تکمیل اطلاعات، شانی کالا هیچ گونه تعهدی در انجام فرم های ناقص نخواهد داشت. 
شما می توانید بعد از تماس با تیم خدمات مشتریان با مراجعه به شعب پست ،کالا را به همراه فرم عودت پرشده به صورت پسکرایه به آدرسفروشنده ارسال نمائید. 

چگونه کالای تحویل شده را ، برگشت  دهیم؟

با توجه به شرایط بازگشت کالا، تا قبل از ۱۰۰ روز کاری امکان برگشت آن وجود دارد. ابتدا با تیم خدمات مشتریان شانی کالا تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمائید. همکاران ما شرایط بازگشت را بطور کامل توضیح میدهند و از شما می خواهند تا در صورت عدم درج شماره شبا در پنل کاربری آن را وارد نمایید .

مشتریان کالای مورد نظر را به همراه فاکتور و فرم عودت پر شده از طریق پست، به آدرس پستی فروشنده ارسال نمایند. توجه داشته باشید باید کالا ها را با همان شرایط اولیه به همراه کارتن و متعلقات ارسال نمائید.

پس از دریافت کالا بررسی لازم بر روی آن انجام می گردد. در صورت مطابقت با شرایط برگشت، کالای سالم برای شما ارسال خواهد شد و یا درصورت عدم موجودی مبلغ کالا برای مشتریان شهرستان طی 24  ساعت واریز خواهد شد. لطفا شرایط برگشت کالا را حتما مطالعه فرمایید.

 

شرایط برگشت کالای الکترونیک و دیجیتال چیست؟

لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتما موارد ذیل را رعایت فرمایید:

هنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش، باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را حداکثر تا ۲۴ ساعت به تیم خدمات مشتریان اطلاع داده تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی های لازم جهت فرستادن کالا به فروشنده کالا صورت گیرد.

چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از جمله: شکستگی، خراشیدگی، روشن نشدن (و هر مشکلی که بدون روشن کردن دستگاه قابل تشخیص بوده) باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد و درصورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی، مشکل نرم افزاری باشد، می بایست ظرف مدت 7 روز از تاریخ تحویل کالا به خدمات مشتریان شانی کالا اطلاع داده شود.

پس از اطلاع مشتری و پیگیری تیم خدمات مشتریان و درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر بازگرداندن کالا، شما می توانید کالای خود را طبق شرایط ذکر شده در فرآیند بازگشت کالا، بازگردانید. هنگامی که کالای شما به فروشنده تحویل داده شود، بررسی صورت گرفته و نتیجه از طرف تیم خدمات مشتریان به شما اعلام می گردد. در این حالت، با توجه به نوع مشکل کالا، به یکی از سه حالت ذیل به شما پاسخ داده خواهد شد:

۱-درصورتی که خرابی ذاتی باشد، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می شود یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

۲-درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید شانی کالا نبوده و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد. 

۳-درصورتی که اختلال، ناشی از ایرادهای جزئی و نرم افزاری (قابل رفع با Update وReset )باشد، کالای شما توسط فروشنده کالا به گارانتی تحویل داده شده و پس از اطمینان از اصلاح و سلامت دستگاه، به شما عودت داده می شود. 
خواهشمند است توجه فرمایید که پس از زمان ۱۰۰ روز، شانی کالا هیچ گونه مسولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد و شما می توانید شخصا درخواست خود را از شرکت گارانتی کننده پیگیری نمایید. در مورد کالای دیجیتال و الکترونیک، اگر کالا سالم و دقیقا مطابق سفارش باشد، به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.

 

 شرایط کالای شکسته چیست؟

در صورتی که کالای شکسته دریافت نمودید حداکثر تا ۲۴ ساعت فرصت دارید که به تیم خدمات مشتریان شانی کالا اطلاع دهید تاپیگیری های لازم را برای شما انجام دهند.

 

شرایط کالای لباس چگونه است؟

درمورد پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، در صورت مطابقت نداشتن کالا با سفارش، زدگی یا پارگی، مناسب نبودن سایز ، راضی نبودن از کیفیت ، بدون اینکه برچسب کالا جداشده باشد،بدون بوی عطر،بدن و کاملا مطابق بسته ارسالی تا قبل ۲ روز می توانید کالای خود را با هماهنگی تیم خدمات مشتریان برگشت دهید.

 

چه کالاهای شامل مهلت 100 روزه  برگشت کالا و یا تعویض نمی باشد؟

آرایشی و بهداشتی - عطر -خمیر بازی - مواد غذایی - لوازم تحریر کتاب- سی دی و دی وی دی 

در مورد اسباب بازی در صورتی که پکیج کالا باز نشده باشد امکان مرجوعی وجود دارد . 
لباس زیر- گن -لباس هایی که به تن می چسبد مثل جوراب شلواری و ساپورت و مایو 
از زیور الات : گوشواره

 

 پس از تحویل و امضای رسید تحویل کالا ، متوجه شدم که کالا مورد رضایتم نمی باشد، آیا می توانم درخواست تعویض کالا را انجام دهم؟

خیر. متأسفانه طبق شرایط و ضوابط شانی کالا برای تعویض و یا بازپس‌گرفتن کالا به خاطر مشکلاتی که در هنگام تحویل قابل مشاهده است و دلایل مشخص بر روی بسته‌بندی کالا، امکان‌پذیر نیست. خواهش می‌کنیم به این نکته توجه داشته باشید که شما با امضای برگه تحویل کالا، سفارش خود را پذیرفته‌اید و تنها در صورتی که در هنگام استفاده از آن به مشکلی خوردید، می‌توانید از تیم خدمات مشتریان شانی کالا کمک بخواهید. در این صورت همکاران ما خوشحال خواهند شد که برای برطرف شدن مشکل شما را یاری کنند.

 

چگونه می توانم کالای برگشتی خود را پیگیری نمایم؟

پس از دریافت کالا توسط فروشنده ، تیم خدمات مشتریان طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت نتیجه بررسی را به اطلاع شما خواهند رساند .

 

آیا شانی کالا ، هزینه حمل برگشت کالا را پرداخت می کند؟

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب فروشنده بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد مبنای پرداخت هزینه های بازگشتی برچسب الصاقی پست روی جعبه می باشد.

 

علیرغم کنسل کردن سفارش کالا ، کالا برای من ارسال شده است، چه کار باید انجام دهم؟

اگر به هر دلیلی سفارش کنسل شده از سمت شما دوباره ارسال شده است، لطفا از مامور پست یا تیم حمل و نقل فروشنده تحویل نگرفته و از دریافت امتناع نمایید. اگر به هر دلیلی در آن زمان تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالارا مطالعه فرمایید.