یخچال فریزر پلادیوم الکترو استیل 32فوت مدل pd32
یخچال فریزر پلادیوم الکترو استیل  مدل pd32

یخچال فریزر پلادیوم الکترو استیل 32فوت مدل pd32

14,600,000 تومان
رنگ بندی
18

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

شرکت الکترواستیل در زمان تاسیس خط تولید خود را با محصولات

یخچال و فریزر های ویترینی.آب سرد کن کانکس های سرد خانه ..... را آغاز  کرد و در حال حاضر روزانه 100 ها از این محصولات در شرکت تولید شده و روانه بازار عرضه می گردد .

در سال 1360الکترو استیل در برند سازی شرکت نام مجموعه را الکترو استیل نامید .

این شرکت فناوری جدید نوفراست( یخچال فریزر بدون برفک ) را پیشنهاد داده است که در تمامی لوازم های خانگی و دگر تولید کنندگان این فناوری اعمال گردد کهبه عنوانِ امکانی جدید با بهره گیری از تجارب قبلی خود آغاز گردیده است .

برسی

یخچال فریزر pd32 با حجم 540 لیتر برای خانواده های 3.4 نفره میتواند انتخابی مناسب باشد.این یخچال دارای حجم بالایی می باشد به همین دلیل می توانید مواد غذایی زیادیی در آن قرار دهید .

طراحی این یخچال به صورت فریزر بالا قرار دارد و یخچال پایین و در قسمت فریزر برروی درب یک یک پنل دیجیتالی قرار داده شده است که با آن می توانید دما ئ سیستم های درون یخچال را کنترل و تنظیم کنید .

میزان مصرف انرژی

کمپرسور ایتالیایی که درون یخچال تعبیه شده است باعث افزایش 20 درصد کارکرد یخچال  شده است و مصرف انرژی آنرا کاهش داده است .

مصرف انرژی A می باشد که این کاهش مصرف انرژی برای وسیله ای همانند یخچال فریزر که دائما در حال اسفاده برق هستند برای کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه بسیار مناسب می باشد .

امکانات و ویژگی ها

یک ویژگی مناسب این یخچال فیلتر تصویه هوای درون یخچال می باشد که دارای آنتی باکتریال می باشد به دلیل آنکه این یخچال نسبت به دگر یخچال های بالا پایین  چون حجم بیشتی را دارا است اگر فیلتر هوا و انتی باکتریال نداشته باشد مواد غذایی زودتر فاسد واز بین می روند و همانطور که می دانید اگر سبزیجات در هوای نا مطلوب و آلوده بشد به سرعت فاسد می شود اما زمانی که این فیلتر درون یخچال تعبیه شده است باعث آودگی درون یخچال نمی شود و باعث شده مواد غذایی تازه تر و با طراوت بیشتری ر یخچال بماند .

این یخچال دارای کمپرسور مخفی است که این امکان را به شما می دهد که تا حداقل امکان یخچال را به دیوار بچسبایند .

یخساز و آب سرد کن

یک ویژگی ظاهری این یخچال میتوان به آب سرد کن آن اشاره کرد و با پر کردن منبع آب می توان آبی خنک و گوارا را استفاده کنید و این یخچال دارای یک یخساز دستی استکه کار شما را برای دسترسی به یخ آسان کرده است .

این یخچال دارای 4 طبقه می باشد که می توانید آن طبقات را نسبت به ارتفاع دلخواه تنظیم کنید .درب یخچال دارای 4 طبقه می باشد که امکان چیدن تخم مرغ و بطری و .....  را دارد .

 

  • بد
  • عالی

محصولات مرتبط