جارو برقی پارس خزر

 جاروبرقی یکی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز برای هر محیطی است که اصولا برای خرید آن باید کسب اطلاعات لازم در مورد مشخصات محصول صورت پذیرد. شانی کالا برای این که پروسه ی انتخاب محصول کاربران را ساده تر کند، اطلاعاتی در مورد مشخصات دستگاه های ارائه شده در مجموعه ی خود را به بیرون منتشر کرده است. شما می توانید در مقاله ی پیش رو اطلاعاتی را در مورد جاروبرقی پارس خزر در مدل های زیر بدست آورده و سپس با توجه به شرایط فعلی خود به خرید آنلاین نقدی یا قسطی( با چک یا سفته)جاروبرقی پارس خزر اقدام نمایید. 

 

 •          جارو برقی پارس خزر مدل Turbo ۲۰۰۰
 •          جاروبرقی پارس خزر مدل AROMA-2000W
 •          جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS
 •          جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W
 •          جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W

 

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS یکی از مدل هاییست که با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرارمی گیرد. از اقلام همراه جاروبرقی باید به برس کف پلاستیکی با کارایی مناسب، کیف پارچه ای برای نگهداری قطعات جانبی، پاکت و یک عدد سری اضافه که به همراه سری اصلی ارائه می شود، اشاره کرد. جارو برقی Turbo 2500WS پارس خزر توسط دکمه های فیزیکی قرارگرفته شده بر روی بدنه کنترل شده و خاموش و روشن می شود. لذا، امکان کنترل از روی دسته جارو برقی برای کاربر وجود نخواهد داشت.

 

جارو برقی Turbo 2500WS پارس خزر از نوع کیسه دار بوده و با توجه به نشانگر آن می توان از پر شدن کیسه به راحتی مطلع شد. هر زمان که نیاز به تعویض یا تخلیه کیسه جاروبرقی بود نشانگر به صورت خودکار به شما اعلام خواهد کرد. در مورد طول سیم به کار رفته شده در جاروبرقی باید گفت که دست کاربر برای تمییز کردن فضای چهارده متری پیرامون خود باز است. یعنی طول سیم به کاررفته شده در جارو برقی پارس خزرTurbo 2500WS چهارده متر است.

 

کمپانی سازنده ی دستگاه، آناتومی و چرخ های جارو برقی پارس خزر Turbo 2500WS را به گونه ای طراحی کرده که جابه جایی دستگاه برای کاربر به کاری راحت تبدیل شود. جارو برقی Turbo 2500WS پارس خزر را می توان به راحتی در سرامیک، موکت، فرش یا هر سطح دیگری به راحتی مورد استفاده قرار داد. دستگاه قادر به جذب و جمع آوری مایعات از روی سطوح نیست و این نکته ایست که خریداران قبل از خرید دستگاه باید به آن توجه کنند.

 

قدرت موتور جارو برقی 2500 وات است. به همین دلیل، از قدرت مکش خوبی برخوردار خواهد بود. از طرفی گرید انرژی در جاروبرقی پارس خزر 2500 توربو A بوده و در گروه دستگاه های کم مصرف قرار دارد. برای اطمینان حاصل کردن خروجی هوای تمییز به فضای اتاق کمپانی سازنده جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS قابلیت Double Filtration را برای دستگاه به کار برده است.

 

جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W

 

جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W از دیگر گزینه های ارائه شده در مجموعه است. از مهم ترین مشخصه های محصول باید به قدرت 2500 واتی دستگاه اشاره کرد. این جاروبرقی با قدرت مکش بالا امکان تمییز کردن کامل خانه را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کنترلر بر روی دسته ی جاروبرقی قرار دارد که توسط آن می توان قدرت مکش دستگاه را به راحتی تنظیم کرد. این کنترل با بهره گیری از امواج رادیویی می تواند دستگاه را خاموش و روشن کند.

 

موتور جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W مجهز به محافظ حرارتی می باشد که در برابر داغ شدن بیش از حد از دستگاه محافظت می کند. در صورتی که موتور دستگاه به علت گرفتگی در مخزن یا مسیر لوله ها داغ شود جاروبرقی به صورت خودکار خاموش خواهد شد.  لوله تلسکوپی جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W را می توان به راحتی با توجه به قد فرد تنظیم کرد. به علاوه، جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W را می توان در گروه جاروبرقی های کیسه دار تنظیم کرد. جارو برقی دارای سه نوع پاکت دائمی، ضدآلرژی (هپا) و کاغذی می باشد که در صورت پر شدن چراغ نشانگر به کار برده شده بر روی بدنه هشدار خود را شروع خواهد کرد.

  

چرخ های به کار رفته شده در جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W حرکت روان را در جهات مختلف دارند و کاربر را برای جا به جایی به زحمت نمی اندازند. سری دو طرفه، سری پارویی و سری لوله ای باریک برای استفاده و جارو کشیدن نقاط غیر قابل دسترس و گوشه ها مناسب می باشند که به همراه جاروبرقی به کاربر ارائه می شود. سیم جمع کن دستگاه به صورت اتوماتیک طراحی شده است. برای این کار می توان کمی سیم را به سمت بیرون کشید تا سیم به طور اتوماتیک به درون محفظه جمع شود.

 

جارو برقی پارس خزر مدل Turbo ۲۰۰۰

جارو برقی پارس خزر مدل Turbo ۲۰۰۰

 

جارو برقی پارس خزر مدل Turbo ۲۰۰۰ یکی دیگر از گزینه هاییست که در رنگ های سفید، مشکی، قرمز و آبی در اختیار خریداران قرار می گیرد. بدنه ی جاروبرقی بسیار باکیفیت بوده و از دوام بالایی برخوردار است. جنس کیسه ی به کار برده شده در دستگاه از پاکت کاغذی دو لایه میکروفایبر با فیلتر بهداشتی می باشد. با توجه به سنسور هوشمندی که در دستگاه به کاررفته شده است در هنگام تکمیل ظرفیت پاکت جاروبرقی خاموش خواهد شد.

 

جارو برقی پارس خزر مدل Turbo ۲۰۰۰ دارای سری های مخصوصی برای جاروی درزها و گوشه های منزل می باشد که کار تمییز کاری را ساده تر کرده است. لوله خرطومی به کاررفته شده برای جاروبرقی به گونه ایست که امکان چرخش 360 درجه را برای کاربر فراهم میکند.

 

کمپانی سازنده ی جارو برقی پارس خزر مدل Turbo ۲۰۰۰ برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به فضا از یک فیلتر بهداشتی کمک گرفته که قابلیت شست و شو را نیز دارد. همچنین جاروبرقی مجهز به سیستم هوشمند کنترل حرارت می باشد که از داغ شدن موتور جلوگیری می کند.

 

 

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W  یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی پارس خزر است که در کیفیت به سزایی در دسترس کاربران خود قرار می گیرد. جاروبرقی دارای 2000 وات قدرت است که با مکش قوی تمامی گرد و غبار و زباله ها را از فضا پاک سازی می کند. جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W در زمره ی جاروبرقی های پاکت دار قرار گرفته شده است که هم می توان از پاکت ها دائمی برای دستگاه به کار برد و هم از پاکت های یکبار مصرف استفاده کرد. از مزایای پاکت های یک بار مصرف راحتی استفاده و کم دردسر بودن آن هاست. ولی پاکت های دائمی به دلیل عدم نیاز به تعویض پاکت مقرون به صرفه ترند. 

 

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W بر روی بدنه  خود نشانگری دارد که توسط آن می توان از پر شدن مخزن پاکت مطلع شد. فیلتر به کار برده شده در دستگاه از نوع میکروفیلتر بوده و فیلتر خروجی نیز از نوع استفنجی می باشد( به دین وسیله، تمامی آلودگی ها و گرد و غبار به راحتی جذب جاروبرقی شده و از ورود آن به محیط میشود.)

 

قدرت مکش جاروبرقی پارس خزر 2000 وات است. اما ولومی بر روی دستگاه وجود دارد که می تواند قدرت مکش دستگاه را کم یا زیاد کند. برس هایی به عنوان اقلام همراه در هنگام خرید جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W تقدیم کاربران می شود. این برس ها مخصوص تمییز کردن نقاط دور از دسترس، درزها و گوشه ها هستند که کار جاروکشی را برایتان راحت تر می کنند. سیستم پارک لوله تلسکوپی، سیم جمع کن اتوماتیک، گردش 360 درجه لوله خرطومی، محافظ حرارتی موتور در هنگام پر شدن پاکت جارو برقی یا گرفتگی لوله خرطومی، محفظه نگهداری برس های کوچک و دسته حمل ارگونومیک در دو وضعیت برای حمل راحت دستگاه از دیگر ویژگی هایی هستند که برای خرید جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W باید در مورد آن ها مطلع بود.

 

 

جاروبرقی پارس خزر مدل AROMA-2000W

 

جاروبرقی پارس خزر مدل AROMA-2000W از گزینه های دیگر ارائه شده در مجموعه است که با مشخصات منحصر به فرد خود در زمره ی محصولات باکیفیت و درجه یک به شمار می رود. برای مدل AROMA-2000W از جاروبرقی های پارس خزر سه چرخ رولی در نظر گرفته اند. چرخ ها به قرمز یا بفش( بر حسب ترکیب رنگی جاروبرقی) هستند و با توجه به کیفیت بالای چرخ ها جابه جایی دستگاه به راحتی صورت می پذیرد. میکروفیلترهایی نیز برای جاروبرقی پارس خزر مدل AROMA-2000W به کار برده شده است که می توان در سه رایحه متفاوت از آن ها استفاده کرد. میکروفیلترها در ورودی و خروجی( قبل و بعد موتور) قرار دارند.

 

سیستم هوشمند کنترل حرارت، مجهز بودن به برس‌های مختلف، کابل برق بلند، سیم جمع کن خودکار، گردش 360 درجه لوله، دارای میکرو فیلتر بهداشتی از دیگر مشخصات جاروبرقی پارس خزر مدل AROMA-2000W است که مسلما برای هر خریداری مطلع شدن از آن ها الزامیست. دستگاه دارای برس های مختلفیست که هر یک برای کارایی خاصی تعبیه شده اند. به عنوان مثال، برس اصلی، برس مبل، برس پرده، برس گوشه پاک کن علاوه بر اینکه کیفیت جاروکشیدن محیط را بالاتر می برد، باعث انجام سریع تر و آسان تر کار نیز خواهد شد.

 

خروطومی انتخاب شده برای جاروبرقی پارس خزر مدل AROMA-2000W قابلیت چرخش در 360 درجه را دارد. به همین دلیل، کاربر انعطاف پذیری بالایی را در هنگام جاروکشیدن احساس می کند. علاوه بر راحتی انجام کار، خرموطومی هایی که دارای قابلیت چرخش 360 درجه می باشند از عمرو ماندگاری بیشتری برخوردار خواهند بود. دستگیره ای بر روی بدنه جاروبرقی پارس خزر مدل AROMA-2000W استفاده شده است که باعث جابه جایی راحت تر دستگاه خواهد شد. علاوه بر این، با توجه به وزن کم محصول هیچ مشکلی برای جابه جایی نخواهید داشت.

 

 شانی کالا 

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و پیشرفته ترین مجموعه های فروشگاهی آنلاین در سطح کشور مجموعه دستگاه هایی را در گروه های مختلف محصولات برقی و دستی در اختیار کاربران خود قرار داده است. در مورد محصولات مربوط به نظافت و شست و شو که جاروبرقی ها حرف اول را می زنند، برند پارس خزر از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و کیفیت برتری را به کار ارائه می کند. در این مقاله در مورد مشخصات مدل های مختلفی از جارو برقی پارس خزر مدل Turbo ۲۰۰۰، جاروبرقی پارس خزر مدل AROMA-2000W، جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS، جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W و جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W و ... بحث شد. کاربران با کسب اطلاعات لازم در مورد مشخصات محصول می توانند برای خرید هر کدام از آن ها اقدام نمایند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برسی مدل های مختلف جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی ها از ضروری ترین لوازم مورد نیاز در هر خانه ای هستند که برای خرید آن ها باید از مشخصات دستگاه اطلاعات لازم را بدست آورد. به همین دلیل ما در این مقاله از سایت شانی کالا محبوب ترین مدل از جاروبرقی های پاناسونیک را مورد بررسی قرار داده و اطلاعاتی که برای هر یک از آن ها نیاز دارید را در دسترستان قرار داده ایم. پس برای تجربه ی یک خرید ایده آل و انتخابی آگاهانه با ما باشید.

 

مدل های بررسی شده:

 • جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711
 • جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715
 • جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913
 • جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713
 • جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911
 • جاروبرقی پاناسونیک مدلMC-CG717
 • جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919
 • جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917
 • جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711 یکی از پر قدرت ترین دستگاه های موجود در بازار است که قابلیت های مختلفی را ارائه می کند. دستگاه دارای 1900 وات قدرت است. ظرفیت جاروبرقی به صورت شش لیتری طراحی شده است. به همین دلیل می توان بدون هیچ گونه نگرانی از زود پر شدن محفظه مدت زیادی از دستگاه استفاده کرد. اگر اولویت شما برای خرید جاروبرقی دستگاهی است که هیچگونه مزاحمت صوتی ایجاد نکند جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711 گزینه ی ایده آلی برای شما به شمار خواهد آمد. در واقع  میزان سر و صدای ایجاد شده در هنگام شروع به کار کردن جاروبرقی 65 دسی بل می باشد.

 

قابلیت Blower یکی از امکانات به کار رفته شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711می باشد. Blower یا دمندگی قابلیتیست که با تولید باد به تمییز کردن گرد و غبار کمک می کند. از این قابلیت می توان برای باد کردن بادکنک نیز بهره مند شد. باید در نظر داشت که بر روی بدنه جارو برقی هیچ دکمه ی چرخانی به کار نرفته است. در عوض دکمه های کشویی با کم ترین فشار و بیشترین قدرت جاروبرقی را کنترل میکنند. علاوه بر این، نشانگری بر روی بدنه تعبیه شده است که شما را از پر بودن دستگاه مطلع می کند. دکمه ای هم به جهت جمع کردن سیم بر روی بدنه به کار رفته شده است.

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711 دارای فیلتر آنتی باکتری، کیسه قابل شستشو، لوله اتصال تلسکوبیه جادویی، دو نازل جانبی گردگیری و درز و قابلیت تنظیم میزان قدرت جارو نیز می باشد.

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715 در رنگ مشکی طراحی شده و دارای 2100 وات می باشد. جارو برقی در وزن پنج کیلوگرمی در اختیار کاربران قرار می گیرد. همچنین، از مهم ترین ویژگی های جاروبرقی باید به جنس لوله پلاستیک، فیلتر بهداشتی هپا که قابلیت شست شو را دارد، سیم جمع کن اتوماتیک، هشدار تعویض کیسه، لوله ای تلسکوپی اشاره کرد. لوله ی تلسکوپی به کار رفته شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715 قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد که یک مزیت مهم برای دستگاه به شمار می آید. وجود چنین لوله ی تلسکوپی قابل تنظیمی این امکان را برایتان به وجود خواهد آورد که بتوانید بر اساس قد خود ارتفاع دستگاه را تنظیم نمایید. به همین دلیل، در زمان جاروکشی احتیاجی به خم شدن نخواهید داشت.

 

خرطومی به کار رفته شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715از جنس پلاستیک باکیفیت است که کاملا قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد. به همین دلیل، می توانید شعاع عملکردی مناسبی را برای کاربران به وجود آورده و کار جارو کشی را آسان تر می کند.

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913 یکی از بهترین مدل هاییست که در بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار داده شده است. جاروبرقی با قدرت موتور 2000 وات و رنگ بدنه ی مشکی طراحی شده است. لوله ی فلزی به کار برده شده در دستگاه قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. به همین دلیل در هنگام جارو کشیدن می توانید لوله ی جاروبرقی را متناسب با قد خود تنظیم کنید تا هیچ نیازی به خم شدن نداشته باشید. لوله ی خرطومی جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ913 دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و توسط رابط زانویی به جاروبرقی متصل شده است.

 

به جهت سهولت در استفاده از جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913 یک رابط منحنی شکلی به همراه دستگاه ارائه می شود تا کاربر بدون هیچ گونه زحمتی بتواند محیط پیرامون خود را به بهترین وجه ممکن جارو نماید. علاوه بر این، سری های مخصوصی برای گردگیری و تمییز کردن نقاط دور از دسترس ارائه شده است. با این سری ها علاوه بر اینکه می توان سطح فرش و کاشی ها را تمییز کرد می توان نقاطی مانند گوشه های منزل را نیز تمییز کرد. از سری های به کار رفته شده در دستگاه باید به سری پارویی برای فرش و کف پوش مانند موکت و پارکت، برس گردگیر و سری باریک برای درزها و گوشه ها اشاره کرد.

 

جارو برقی 913 پاناسونیک دارای یک کیسه با حجم بسیار مناسب شش لیتری می باشد. دستگاه به صورت هوشمند طراحی شده است. چراغ قرمزی بر روی بدنه وجود دارد که در هنگام پر شدن کیسه به شما هشدار خواهد داد. از دیگر مزایای به کار رفته شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913 دمندگی آن است. با استفاده از این ویژگی می توان به راحتی گرد و غبار را تمییز کرد. برای استفاده از هوای دمنده جاروبرقی پاناسونیک 913 باید لوله ی خرطومی را به پشت دستگاه متصل نمایید.

 

میزان قدرت و فشار جاروبرقی را می توان به راحتی تنظیم کرد. برای این کار از دکمه های بدنه استفاده می شود. فیلتری درجاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913 به کار برده شده است که خاصیت ضد باکتریایی دارد. زمان تعویض فیلتر بهداشتی سالی یک بار است. جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913 دارای چرخ های روان است که در هنگام جابه جایی کار جاروکشی را برایتان آسان تر کرده است. علاوه بر این، سیم به کار رفته شده در دستگاه در اندازه ی پنج متری طراحی شده است که محدوده ی دستیابی به نقاط مختلف را برایتان راحت تر می کند.

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713 یکی دیگر از گزینه هایست که در دسترس شما قرار می گیرد. دستگاه در رنگ های سفید، مشکی، آبی و ... طراحی شده است. از قابلیت های ویژه ی جاروبرقی 713 پاناسونیک باید به دمندگی آن اشاره کنیم. با این قابلیت می توان گرد و غبار موجود بر روی سطوح را به راحتی زدود.

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713 دارای گنجایش بالایی از مخزن بوده و در توان 2000 وات طراحی شده است. علاوه بر این، نشانگری هم بر روی دستگاه تعبیه شده است. به کمک این نشان گر می توان به زمان تعویض پاکت یا تخلیه جاروبرقی پی برد. صدای کم در هنگام استفاده از دستگاه یکی دیگر از مزایای انتخاب جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713 می باشد( میزان صدا در هنگام روشن بودن جاروبرقی 65 دسی بل می باشد).

 

لوله تلسکوپی به کار برده شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713 باعث میشود که به راحتی بین قد کاربر و جاروبرقی هماهنگی ایجاد کرد. به همین دلیل، در هنگام کشیدن جارو برقی هیچ فشاری بر روی ستون فقران فرد اعمال نمی شود. جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 دارای یک فیلتر آنتی باکتریال نیز می باشد و در طراحی این فیلتر از مس استفاده شده است که باعث می شود ذرات بو را به راحتی از بین ببرد.

 

طول سیم تعبیه شده برای جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713 هشت متر می باشد که امکان دسترسی به نقاط مختلف را برای کاربر به ارمغان می آورد. مخزن به کار رفته شده برای جارو برقی شش لیتر است که به زودی پر نخواهد شد و هیچ نیازی به تخلیه دائمی آن نخواهد بود. باید در نظر داشت که پاکت به کار برده شده در جاروبرقی 713 پاناسونیک از نوع دائمی می باشد. به همین دلیل به نسبت پاکت های یک بار مصرف به صرفه تر و اقتصادی تر خواهد بود.

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911 از دیگر گزینه هایی است که در مجموعه ارائه شده است. دستگاه دارای رنگ های قرمز و مشکی بوده و جلوه ای خاص دارد. موتور قدرتمند به کار رفته شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911 و قطعات مرغوب باعث افزایش کارایی محصول شده است. باید در نظر داشت که مدل 911 جاروبرقی پاناسونیک در رده ی جاروبرقی های کیسه دار قرار دارد. به این معنا که زباله ها و گرد و خاک زمانی که توسط دستگاه مکیده می شوند در درون محفظه کیسه ای ذخیره می شوند. با پر شدن کیسه چراغ نشانگر هم روشن خواهد شد که زمان تعویض کیسه را به شما اعلام می کند.

 

در نظر داشته باشید که برای جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911 می توان از دو مدل کیسه دائمی( اصلی جاروبرقی) یا کیسه ی یک بار مصرف استفاده کرد. انتخاب هر کدام از این کیسه ها مزایای خاص خود را دارند. در صورت انتخاب کیسه ی دائمی در هزینه های خود صرف جویی کرده و از خرید کیسه های اضافه خودداری کرده اید. در حالی که کیسه های یک بار مصرف کار شما را برای تخلیه زباله های دستگاه راحت تر کرده اند. البته با توجه به مخزن شش لیتری تعبیه شده برای کیسه ی جاروبرقی لزومی به تعویض زود به هنگام کیسه نخواهد بود که این خود مزیتی بزرگ برای شما به شمار خواهد آمد.

 

طول سیم جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911 به اندازه ی پنج متر طراحی شده است که دسترسی به نقاط مختلف را برایتان راحت تر کرده و شعاع فعالیت های شما را افزایش می دهد. سیم جمع کن بر روی بدنه ی قرار دارد. توسط چنین دکمه ای می توان سیم دستگاه را جمع آوری کرد. حالت دمندگی یکی دیگر از امکانات به کار رفته شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911 می باشد که کار تمییز کردن گرد و غبار را به راحتی انجام می دهد.  پارویی و سری‌های گوشه و کناره از لوازم جانبی به کار برده برای دستگاه هستند که برای نقاط خاص یا کف مسطح استفاده می‌شوند.

دستگیره ی دستگاه به صورتی طراحی شده است که در اثر استفاده ی طولانی مدت مشکل ساز نباشد. همچنین چرخ ها به گونه ای هستند که حرکت دستگاه را راحت تر کرده و جابه جایی در سطوح مختلف را امکان پذیر کرده اند.

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG717

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG717

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG717 از دیگر دستگاه های ارائه شده در مجموعه است که دارای قدرت 2300 وات بوده و امکانات بی نظیری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. جاروبرقی 717 پاناسونیک دارای کیسه ای با ظرفیت شش لیتر می باشد که می توان بدون هیچ گونه نگرانی از زود پرشدن محفظه از جاروبرقی استفاده کرد. کیسه جاروبرقی قابلیت شست و شو را دارد.

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG717 در کم سر و صدا ترین حالت ممکن کار مکش زباله ها و تمییز کردن سطوح را انجام داده و هیچ گونه آلودگی صورتی ایجاد نمی کند. به عبارتی، میزان صدای تولید شده از دستگاه در هنگام روشن کردن 65 دسی بل می باشد. طراحی هوشمندانه و بدنه ی جاروبرقی به گونه است که در هنگام استفاده از دستگاه زود خسته نشوید. همچنین، لوله ی تلسکوپی به کار رفته شده در دستگاه قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. به همین دلیل، می توان متناسب با قد کاربر از جاروبرقی استفاده کرد.

 

به همراه جاروبرقی سری های مختلفی نیز ارسال می شود. یکی از سری ها برای جارو کردن گوشه ها و کنج هاییست که با سری اصلی قابل جارو کردن نیست. این سری امکان دسترسی کاربر را به گوشه ها داده و باعث مکش زباله ها و گرد و غبار از نقاط دور از دسترس خواهد شد. علاوه بر این، به همراه دستگاه سری دیگری هم برای گردگیری ارسال می شود که کار شما را برای تمییز کاری گرد و خاک گیری راحت تر می کند. شعاع عملکرد جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG717 هشت متر می باشد.

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919 یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما برای خرید است. ماکزیمم قدرت در دستگاه 2500 وات بوده و گنجایش کیسه جمع آوری گردوغبار ۶.۰ لیتر می باشد. کیسه قابل شستشو، قدرت کنترل قابل تغییر، دارا بودن ضربه گیر نرم، غلتک نرم، لوله های قابل اتصال به یکدیگر، تلسکوپ جادویی، دستگیره، نازل کف، صافیHEPA، شلنگ بادوام از مهم ترین مشخصات به کار رفته شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919می باشد. جاروبرقی پاناسونیک 1919 علاوه بر کارایی فوق العاده دارای طراحی بی نظیر و زیبایی نیز می باشد که راحتی در استفاده را برای کاربران خود به ارمغان می آورد.

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919 دارای لوله ی تلسکوپی فلزی می باشد که قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز دارد. شما می توانید لوله تلسکوپی جاروبرقی را متناسب با قد خود کوتاه و بلند کنید. به همراه محصول چند سری ارائه می شود که هر کدام از آن ها قابلیت های خاصی دارند. سری پارویی، سری باریک و سری گردگیر از جمله سری های مخصوص جاروبرقی 1919 می باشد. دسته های ارگونومیکی تعبیه شده برای جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919 قابلیت استفاده راحت و آسان را دارند و دست را با خستگی مواجه نمی کنند. دکمه هایی بر روی بدنه قرار دارد که توسط آن ها می توانید دستگاه را روشن و خاموش کرده( دکمه ی پاور) و سیم دستگاه را جمع کنید. هر دو دکمه در اندازه های مناسبی طراحی شده اند و کاربر را به زحمت نمی اندازند.

 

چرخ های بزرگ و مقاوم به کار برده شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919 قابلیت جابه جایی راحت و اسان را برایتان به ارمغان می آورند.

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917 یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی پاناسونیک می باشد که به راحتی گرد و غبار محیط اطراف را تمییز می کند. موتور به کار رفته شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917 دارای توان 2300 وات می باشد که قدرت مناسبی برای یک جاروبرقی به شمار می رود. جاروبرقی پاناسونیک 1917 را می توان از کم سر و صداترین مدل های موجود در بازار دانست. کیسه جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917 به صورت یک بار مصرف طراحی شده و شش لیتر حجم دارد. به همین دلیل، نباید نگرانی خاصی به جهت پر شدن زود به هنگام کیسه داشت. زمان تعویض کیسه یک بار مصرف توسط جاروبرقی اعلام می شود. به عبارتی زمانی که محفظه ی کیسه ها به حد کافی پر شوند جارو برقی پاناسونیک مدل 1917 چراغ هشدار خود را به جهت تعویض کیسه روشن می کند تا شما را از وضعیت خود مطلع کند.

 

از دیگر مزایای جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917 این است که می توان میزان قدرت مکش دستگاه را توسط دکمه ی کشویی که بر روی بدنه قرار داده شده است به راحتی تنظیم کرد. جاروبرقی پاناسونیک 1917 دارای یک فیلتر بهداشتی نیز می باشد که از نوع HEPA بوده و کار تصفیه هوا را انجام می دهد. فیلتر هپا در پشت جارو برقی نصب شده و ذرات بسیار ریز گرد و غبار را به خود جذب می کند.

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917 دارای یک سیم هفت متری با محدودیت وسیع پاک کنندگی ده متری را دارد. از دیگر قابلیت های به کار برده شده در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917 می توان به قابلیت دمندگی اشاره کرد که توسط آن می توان گرد و غبار نسشته شده بر روی سطوح مختلف را به راحتی پاک سازی کرد.

 

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915 آخرین مدل ارائه شده از مجموعه جاروبرقی های پاناسونیک است که مانند سایر محصولات مشابه خود امکانات بی نظیری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. دستگاه در توان 2100 وات طراحی شده و در دسته ی محصولات کیسه دار قرار می گیرد. خرطومی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915 از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده که در اثر گذر زمان کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد. فیلتری که برای جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915 استفاده شده است از نوع PureAir بوده و استانداردهای ایمنی و سلامت را در این دستگاه به حداکثر میزان خود رسانیده است. تمام ذرات آلوده و گرد و غبار توسط فیلتر جذب شده و در هنگام استفاده از جاروبرقی به بیرون از دستگاه نفوذ نمی کنند.

 

چرخ های روان جاروبرقی پاناسونیک 1915 یکی دیگر از مزیت های به کار برده شده در دستگاه هستند که استفاده از محصول را برایتان راحت تر کرده اند. همچنین، از مهم ترین ویژگی های محصول باید به سرو صدای بسیار کم اشاره کنیم. در هنگام استفاده از جاروبرقی میزان صدای تولید شده در دستگاه 63 دسی بل است که دستگاه را در زمره ی محصولات کم صدا قرار می دهد.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه های فروشگاهی آنلاین در کشور محصولات و لوازم خانگی باکیفیتی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. از میان تنوع بالای محصولات جاروبرقی های برند پاناسونیک علاوه بر اینکه کیفیت برتری را به کاربران خود ارائه می کنند قابلیت های خاص و منحصر به فردی را هم دارند. ما در مقاله ی پیش رو از سایت شانی کالا به بررسی تمامی ویژگی های تخصصی هر یک از مدل های جاروبرقی پاناسونیک پرداخته ایم تا راهنمای کاملی برای خرید شما کاربران عزیز باشد. در این مقاله مشخصات کاملی از جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915، جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917، جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919، جاروبرقی پاناسونیک مدلMC-CG717، جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911، جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713، جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913، جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715 و جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711 ارائه شده است. با بررسی کامل محصول مورد نظر و مطالعه ی امکانات ارائه شده در هر بخش می توانید تصمیم نهایی خود را برای خرید جاروبرقی پاناسونیک بگیرید. در هر یک از بخش های مقاله لینکی جهت ارجاع کاربران به صفحه ی خرید قرار داده است که فرآیند خرید جاروبرقی را برایتان راحت تر می کند. شانی کالا برای هر یک از خرید های شما مزایایی همچون ارائه ی تسهیلات بیست میلیونی و پنجاه میلیونی نیز در نظر گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ماشین ظرف شویی کروپ

ماشین ظرف شویی یکی از کاربردی ترین ابزارآلات کمکی در آشپزخانه هاست که با حداقل مصرف انرژی و آب به بهینه ترین شکل ممکن ظروف کثیف را مورد شست و شو قرار می دهد. به همین دلیل با داشتن این دستگاه علاوه بر این که می توانید از آپشن ها و قابلیت های مختلف دستگاه استفاده کنید، در مصرف آب، انرژی و حتی زمان صرف جویی کرده اید. از مهم ترین ترین قابلیت های به کار رفته شده در ماشین های ظرف شویی باید به امکان شست و شوی ظروف با نصف ظرفیت، شست و شوی اقتصادی، شست و شوی با تاخیر، امکان شست و شوی میوه و سبزیجات و ... اشاره کرد. امکانات نام برده شده ممکن است در برخی از ماشین های ظرف شویی وجود داشته باشند و در برخی دیگر نباشند. به همین دلیل لازم است قبل از خرید ظرف شویی به قابلیت های به کار رفته شده در آن توجه ویژه ای داشت. در میان برند های موجود در بازار برند کروپ از نام آورترین و باکیفیت ترین برندهای موجود در بازار است که با جزئیات کامل در این مقاله بررسی شده است. پس در صورتی که انتخاب شما ماشین ظرف شویی کروپ است می توانید با مطالعه ی مقاله مدل دستگاه خود را درست متناسب با نیازتان انتخاب و سپس با توجه به لینکی که در هر قسمت در اختیار شما قرار داده ایم به خرید محصول خود اقدام نمایید.

 

 

ماشین ظرفشویی کروپ 14نفره مدل DSC-14168HW1 سفید

ماشین ظرفشویی کروپ 14نفره مدل DSC-14168HW1 سفید

ماشین ظرفشویی کروپ 14نفره مدل DSC-14168HW1 سفید یکی از گزینه هاییست که در دسترس شما قرار داده شده است. این ماشین ظرف شویی در ابعاد 60×60×85 سانتی متر و وزن 55کیلوگرم طراحی شده است.  رده ی مصرف دستگاه  +A می باشد. از مشخصات فنی محصول باید به شش برنامه برای شست و شوی ظروف، قفل کودک، میزان صدا 49 دسی بل، نمایشگر و ... اشاره کرد. برنامه های ظرف شویی را می توان به نسبت کثیفی و آلودگی ظروف تنظیم کرد. همچنین، قفل کودک به کار برده شده در دستگاه ماشین ظرف شویی باعث ثابت ماندن تنظیمات انجام شده بر روی آن خواهد شد. اگر کودکی در منزل دارید که از به هم خوردن تنظیمات دستگاه ماشین ظرف شویی نگرانید میتوانید با فعال کردن قفل کودک از به هم خوردن تنظیمات دستگاه خودداری نمایید.

 

تعداد قفسه های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی کروپ 14نفره مدل DSC-14168HW1 سفید دو عدد است. می توانید ظروف مختلف را که دارای ابعاد مختلف و بزرگی هستند را به راحتی در سبد ظرف شویی قرار داده و سپس برای شست و شوی آن ها اقدام نمایید. مصرف انرژی در ماشین ظرفشویی کروپ 14نفره مدل DSC-14168HW1 سفید ده لیتر است. این مقدار مصرف آب در مقایسه با زمانی که شما ظرف ها را به صورت دستی شست و شو می دهید بسیار کم است. پس با استفاده از این ماشین ظرف شویی به شدت در مصرف آب صرف جویی خواهد شد.

 

ماشین ظرفشویی کروپ 14نفره مدل DSC-14168HW1 سفید دارای برنامه ی مخصوصی برای شست و شوی ظروف حساس می باشد. با این برنامه می توان ظروف حساسی مثل ظروف کریستالی را بدون اینکه ضربه ای به آن ها وارد شده و آسیب ببیند مورد شست و شو قرار داد. همچنین، ماشین ظرفشویی کروپ 14 نفره مدل DSC-14168HW1 سفید دارای قابلیت تاخیر در شست و شو نیز می باشد. شما می توانید با استفاده از ماشین ظرفشویی کروپ 14نفره مدل DSC-14168HW1 سفید زمان شست و شو را از یک تا بیست و چهار ساعت به وقفه بیاندازید. از دیگر امکانات به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی کروپ 14نفره مدل DSC-14168HW1 سفید باید به قابلیت خیساندن ظروف قبل از شستشو اشاره کنیم. با استفاده از این برنامه شما می توانید ظروف بسیار چرب را قبل از شست و شوی اصلی یک بار در دستگاه بخیسانید.

 

 

ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-14168HS1

ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-14168HS1

ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-14168HS1 یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما می باشد که در ابعاد 85*60*60 (ارتفاع، عمق، عرض) و وزن 55کیلوگرم طراحی شده است. این محصول دارای یک محفظه ی ضد زنگ می باشد. بنابراین، در مجاورت با آب دچار آسیب و زنگ زدگی نمی شود. ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-14168HS1 دارای شش برنامه برای شست و شوی ظروف می باشد. با این شش برنامه می توانید ظروف مختلف را با توجه به درجه حساسیت و میزان کثیفی آن ها مورد شست و شو قرار دهید. قابلیت تنظیم سختی آب در هر یک از مناطق کشور، مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند، قابلیت شستشوی میوه و سبزیجات، قابلیت شستشوی ظروف بزرگتر، قابلیت تاخیر در شستشو تا 23 ساعتدارای 2 بازای قوی آب پاش، قابلیت خیساندن ظروف قبل از شستشو، دارای برنامه شستشو مخصوص ظروف حساس، قابلیت تاخیر در شستشو تا 24 ساعت و ... از برنامه های به کار رفته شده در دستگاه می باشد.

 

میزان صدا در زمان شروع به کار کردن دستگاه 49دسی‌بل است و هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شو10لیتر است. این در حالیست که شست و شوی ظروف به صورت دستی مصرف آب بسیار بالایی را برایتان در پی خواهد داشت. میزان نمودار مصرف انرژیA++است. پس علاوه بر حداقل مصرف آب، ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-14168HS1 در مصرف انرژی هم مصرف بهینه ای دارد. ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-14168HS1 غالبا برای خانواده های پرجمعیت مناسب است.

 

 

ماشین ظرفشویی 6 نفره کروپ مدل DTC 60720 سفید

ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور

ماشین ظرفشویی 6 نفره کروپ مدل DTC 60720 سفید یکی دیگر از گزینه های پیش روی شماست که در برترین کیفیت در دسترستان قرار گرفته شده است. این وسیله در ارتفاع 440 میلی متر، عمق 500 میلی متر و پهنا 550 میلی متر طراحی شده است. ظرفیت دستگاه 6 نفره است و برای خانواده هایی با جمعیت متوسط مناسب خواهد بود. علاوه بر این، نشانگر مخزن مايع كمكي آب كشي، نشانگر مخزن نمك، قفسه تاشو فنجان، یک بازو شستشو، برنامه شستشوي تأخيري 2 ، 4 ، 6 و 8 ساعته و ... از مهم ترین مشخصات به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 6 نفره کروپ مدل DTC 60720 سفید می باشد. البته توجه داشته باشید ظرف شویی کروپ در مدل DTC 60720 دارای قفل کودک نیست. پس اگر از به خوردن تنظیمات دستگاه توسط کودک نگرانید از خرید مدل DTC 60720 صرف نظر کنید. همچنین به این نکته نیز توجه کنید که دستگاه دارای دکمه های لمسی نیست.

 

علارغم موارد گفته شده باید به مزیت های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 6 نفره کروپ مدل DTC 60720 سفید اشاره کنیم. این دستگاه دارای شش برنامه برای شست و شوی ظروف می باشد که هر کدام از این برنامه ها کارکرد خاصی را دارند. کاربران می توانند با توجه به میزان کثیفی ظروف برنامه ی شست و شوی مناسبی را انتخاب نمایند. ماشین ظرفشویی 6 نفره کروپ مدل DTC 60720 سفید در هنگام شست و شو و شروع به کار کردن به صورت کم صدا کار می کند. میزان صدای دستگاه در هنگام روشن بودن 53دسی‌بل براورد شده است. همچنین توجه داشته باشید که ماشین ظرفشویی 6 نفره کروپ مدل DTC 60720 سفید از نظر مصرف بهینه ی آب بسیار به صرفه است. میزان مصرف کلی آب در ماشین ظرف شویی مدل DTC 60720نه لیتر می باشد. نمودار مصرف انرژی در دستگاه نیز حرف A را نشان می دهد.

 

 

ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور

ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور

ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور از دیگر محصولات برند کروپ است که در کیفیت مطلوبی در اختیار شما قرار گرفته شده است. این دستگاه در ظرفیت چهارده نفره تولید شده و برای دورهمی های کوچک بسیار مناسب خواهد بود. همچنین باید دانست که رتبه ی انرژی در ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور ++A می باشد. به همین دلیل، با داشتن مدل DSC-1405 از ظرف شویی های کروپ می توانید با حداقل میزان انرژی ممکن ظروف کثیفتان را بشویید. از مشخصات مقداری و ابعاد و اندازه های محصول می توان به عرض60 سانتی متر، عمق 60 سانتی متر، ارتفاع     85 سانتی متر اشاره کرد. تعداد سبد ها و طبقات به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور دو عدد است که می توان انواع ظروف را متناسب به ابعادشان در سبد ها جای داد.

 

متوسط میزان مصرف آب در هر بار شست و شو ده لیتر است و آب مورد نیاز برای شست و شوی ظرف ها را در کم ترین میزان ممکن مصرف می کند. میزان صدای ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور در هنگام کار کردن دستگاه 49 دسی بل می باشد و هیچ گونه مزاحمت و آلودگی را برایتان به وجود  نمی آورد. صفحه لمسی، قفل کودک، شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعت، قابلیت شستشوی نصف ظرفیت و ... از دیگر مشخصات به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور می باشد.

  

ماشین ظرفشویی14نفره کروپ مدل DSC-1405 سیلور دارای قابلیت شستشو با نصف ظرفیت، قابليت خيساندن ظروف قبل از شستشو، دارای 2 بازاي قوی آب پاش، قابلیت تنظیم سختی آب، قابليت شستشوي هوشمند خودكار، قابلیت شستشوی میوه و سبزیجات، مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند و ... می باشد. در صورتی که ظرفیت ماشین ظرف شویی شما به صورت کامل پر نشده باشد می توانید دستگاه را با نصف ظرفیت هم به کار بیاندازید و تا پر شدن محفظه دستگاه منتظر نباشید. قابلیت خیساندن ظروف این امکان را در اختیارتان قرار می دهد که بتوانید ظروف بسیار چرب را قبل از شست و شوی اصلی یک بار در دستگاه بخیسانید.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه های آنلاین شاپ موجود در کشور محصولات و لوازم خانگی باکیفیت و در خور شایسته ای را در اختیار کاربران خود قرار داده است. در میان تنوع بالای کالاهای ارائه شده ظرف شویی های ارائه شده از کیفیت برتری برخوردارند و در برندهای مختلفی هم در دسترس شما قرار گرفته اند. ظرف شویی کرپ که یکی از مجهز ترین دستگاه های موجود در بازار بازار است و قابلیت های متعددی را هم در اختیار کاربران خود قرار می دهد در مجموعه شانی کالا عرضه و در دسترس کاربران قرار داده شده است. این ظرف شویی ها در مدل های مختلفی طراحی تولید می شوند که در این مقاله از سایت به صورت نخصصی بررسی شده اند. کاربرانی که قصد خرید مدل های مختلف ظرف شویی کروپ را دارند می توانند با مطالعه ی مقاله پیش رو به خرید محصول مورد نظر خود بپردازند و خریدی مطمئن را پشت سر بگذارند.

 

ماشین ظرف شویی سامسونگ

ماشین ظرف شویی یکی از کاربردی ترین ابزار آلات مورد استفاده در هر آشپزخانه ایست که میتوان آن را متناسب با نیاز هر کاربری تهیه کرد. هم اکنون میلیون ها ظرف شویی در برندها و مدل های مختلف طراحی و تولید شده اند. به همین دلیل، ممکن است کاربرانی که برای خرید ظرف شویی اقدام می کنند کمی با دشواری در انتخاب کالای مورد نظر مواجه شوند. ما در مقاله ی پیش رو از سایت شانی کالا ظرف شویی های برند سامسونگ را در مدل های متنوع مورد بررسی قرار داده ایم. بنابراین، کاربرانی که قصد خرید ظرف شویی سامسونگ را دارند می توانند با استفاده از اطلاعات مقاله به خرید کالای خود اقدام نمایند.

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60M5070FS

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60M5070FS

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60M5070FS از جمله دستگاه های طراحی شده توسط شرکت نام آشنای سامسونگ است که قابلیت های متعددی را در اختیار کاربران قرار داده است. ظرف شویی سامسونگ DW60M5070FS جزو دستگاه های بزرگ به شمار می آید. به همین دلیل برای خانواده های پرجمعیت گزینه ی ایده آلی به شمار می رود. به صورت دقیق تر ظرف شویی سامسونگ در مدل DW60M5070FS برای خانواده های 14 نفره طراحی شده است. شما می توانید دستگاه را برای دورهمی های کوچکتان نیز استفاده نمایید. البته باید با توجه به قابلیتی که شرکت سامسونگ در ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60M5070FS قرار داده است، شما می توانید دستگاه را به صورت نیم بار هم استفاده کنید. مزیتی که قابلیت استفاده از ظرف شویی به صورت نیم بار در اختیار کاربران قرار می دهد این است که نیاز به صبر کردن تا زمان پر شدن دستگاه نمی باشند. این موضوع علاوه بر صرف جویی در وقت، صرف جویی در مصرف آب و انرژی را نیز به دنبال دارد.

 

مصرف آب و انرژی در ظرف شویی سامسونگ چهارده نفره بسیبار پایین بوده و در هنگام شست و شو صدای بسیار کمی را تولید می کند. پس بدون هیچ گونه آلودگی صوتی می توانید دستگاه ماشین ظرف شویی سامسونگ را روشن کنید. میزان صدای تولید شده در هر بار استفاده از دستگاه 46 دسی بل می باشد. ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60M5070FS در هر بار شست و شو دوازده لیتر آب مصرف می کند و نمودار مصرف انرژی دستگاه A را نشان می دهد. ظرف شویی سامسونگ DW60M5070FS دارای هفت برنامه ی مختلف برای شست و شوی ظروف می باشد که با توجه به مصارف متفاوت می توان از این برنامه ها استفاده کرد.

 

حالت Eco،Hygiene و Express Wash از جمله برنامه های به کار رفته شده در ظرف شویی سامسونگ DW60M5070FS می باشند. از قابلیت Hygiene می توان برای شست و شوی ظروف کثیف بهره مند شد. این برنامه از دمای بالا جهت شست و شوی ظروف استفاده می کند و فرآیند چربی زدایی را به صورت کامل انجام می دهد. به همین دلیل، باکتری های موجود در ظروف نیز در دمای بالا از بین رفته و ظروف به بهترین شکل ممکن تمییز می شوند. ظرف شویی سامسونگ DW60M5070FS دارای سه سبد برای شست و شوی ظروف است. سبد یا طبقه ی اول برای ظروف بزرگ تعبیه شده است. سبد وسط امکان تنظیم ارتفاع را دارد و طبق همین ویژگی فضا را برای ظروف بزرگ تر مهیا می کند. به جز این دو طبقه، یک سبد نیز برای جلوگیری از به هم ریختگی شروف در هنگام شست و شو برای قاشق ها و چنگال های شما در نظر گرفته شده است. می توانید در این سبد استکان ها و فنجان هایتان را نیز مورد شست و شو قرار دهید. در قسمت بالای ماشین ظرف شویی سامسونگ DW60M5070FS یک صفحه نمایشی قرار گرفته شده است که در آن تمام اطلاعات و تنظیمات فعلی دستگاه در آن به نمایش درمی آید. در صفحه نمایش دستگاه شما می توانید اطلاعاتی نظیر زمان اتمام کار، نوع و مرحله شست و شو را در ببینید.

 

Aqua Stop یکی از قابلیت های به کار رفته شده در ماشین ظرف شویی سامسونگ DW60M5070FS می باشد. این قابلیت باعث جلوگیری از ورود آب در هنگام خاموش بودن به داخل ظرف شویی می شود. قابلیت Hygiene در ماشین ظرفشویی DW60M5070FS یکی دیگر از مزیت های به کار رفته شده در دستگاه است. این فناوری امکان شست و شوی ظروف در دمای بالا را به شما می دهد. به همین دلیل، تمامی ظروف شما به دقت باکتری زدایی شده و به تمییز ترین شکل ممکن در اختیار شما قرار گرفته می شوند. 

 

سامسونگ DW60M5070FS با قابلیت Express Wash تولید شده است. به همین دلیل برای استفاده ی روزانه مناسب است. Express Wash برنامه ایست که امکان شست و شوی سریع را در اختیارتان قرار می دهد. با این برنامه می توان ظروف نه چندان کثیف را در دستگاه مورد شست و شو قرار داد. ظروفی مانند لیوان چای، قهوه، قاشق، چنگال، بشقاب و در کل وسایلی که تازه از آنها استفاده شده مناسب استفاده برای برنامه ی Express Wash هستند. در مورد صفحه نمایش ماشین ظرفشویی DW60M5070FSماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60M5070FS باید به مزیت استفاده ی نور آبی در آن اشاره کنیم. نور این صفحه نمایش ال ای دی به گونه ایست که حتی از فواصل دور هم به خوبی قابل مشاهده است.

 

 

ظرفشویی ۱۴نفره سامسونگ مدل DW60H6050

ظرفشویی ۱۴نفره سامسونگ مدل DW60H6050

ظرفشویی ۱۴نفره سامسونگ مدل DW60H6050 یکی دیگر از محصولات تولیدی توسط شرکت سامسونگ می باشد که امکانات منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد. ظرف شویی سامسونگ DW60H6050 از هفت برنامه برای شست و شوی ظروف شما پشتیبانی می کند. شما می توانید هر ظرف را متناسب با جنس و میزان کثیفی آن در دستگاه مورد شست و شو قرار دهید. یکی از برنامه های به کار رفته شده در ظرفشویی سامسونگ مدل DW60H6050 قابلیت Intensive می باشد که ظروف کثیف را در دمای هفتاد درجه سانتی گراد مورد شست و شو قرار می دهد. برنامه Delicate یکی دیگر از قابلیت های به کار رفته شده در دستگاه است که امکان شست و شوی ظروف ظریف را در اختیار شما قرار می دهد. با این برنامه امکان آسیب و صدمه رسانی به ظروف به صفر می رسد و ظروف حساس در امن ترین حالت ممکن در محفظه دستگاه تمییز می شوند. برای شست و شوی اولیه ظروف می توانید از برنامه ی Pre Wash استفاده کنید. همچنین برنامه Auto برای شستشوی خودکار، برنامه Normal برای شستشوی روانه و برنامه Quick ضمن شستشوی سریع ظروف از دیگر برنامه های به کار برده شده در ظرفشویی ۱۴نفره سامسونگ مدل DW60H6050 هستند.

 

باید توجه داشت که دستگاه برای شست و شوی ظروف برای تعداد نفرات چهارده نفره طراحی شده است. البته با توجه به مزیت شست و شوی ظروف با نصف ظرفیت دستگاه، دیگر نیاز به پر شدن محفظه به صورت کامل برای 14 نفر نیست. شما می توانید با نصف ظرفیت ماشین ظرف شویی سامسونگ خود را روشن کرده و در مصرف آب و انرژی هم صرف جویی کنید. برای استفاده از چنین قابلیتی می توانید از گزینه ی Half load بهره بگیرید. Intensive یکی از کاربردی ترین برنامه های به کار رفته شده در ظرفشویی ۱۴نفره سامسونگ مدل DW60H6050 می باشد. به لطف این برنامه می توان ظروف بسیار چرب و کثیف را در دما و فشار آب بالا مورد شست و شو قرار داد. برای شست و شوی ظروفی که چربی بالایی ندارند می توان از برنامه ی اختصاصی تر شست و شوی سریع 35 دقیقه بهره جست. توسط این برنامه می توان در سریع ترین زمان و بهترین دمای مناسب ظروف را شست. ظرفشویی ۱۴نفره سامسونگ مدل DW60H6050 از یک موتور اینورتر بهره می گیرد. به همین دلیل، امکان شست و شوی ظروف به صورت بهینه و با پخش کم ترین صدا صورت می پذیرد.

 

طبقه ها و سبد های به کار رفته شده در ظرف شویی سامسونگ DW60H6050 به صورت بزرگ و جادار طراحی شده اند و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند. به همین دلیل، امکان بارگذاری راحت و سریع را دارند. به صورت کلی دو سبد بزرگ و یک سینی کارد و چنگال به صورت هوشمندانه برای دستگاه طراحی شده است که حجم بالایی از قاشق ها و چنگال ها و ظروف را در خود جای می دهد. با توجه به سبد های انعطاف پذیری که در دستگاه به کار رفته شده است نباید نگران بارگذاری ظروف بزرگ و یا قابلمه ها در سبدها بود. قفسه بالایی به تنظیم ارتفاع مجهز شده است تا فضای بیشتری در قفسه پایینی برای شستشوی قابلمه‌های بزرگ در اختیار داشته باشید. برنامه ی شست و شوی سریع این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید ظروفی را که دارای چربی زیادی نیستند در ماشین ظرف شویی مورد شست و شو قرار دهید. این برنامه امکان شست و شوی ظروف را در عرض یک ساعت( به تمییز ترین شکل ممکن) مهیا می کند.

 

برنامه شستشو خودکار یکی از قابلیت های به کار رفته شده در ظرفشویی ۱۴نفره سامسونگ مدل DW60H6050 می باشد که ظروف بسیار کثیف را در محیطی کاملا تمییز آن هم با دارا بودن سنسور تشخیص ذرات غذا می شوید. این سنسور به راحتی ذرات باقی مانده بر روی ظروف را تشخیص می دهد و ظروف را تمییز می کند.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین آنلاین شاپ های موجود در کشور ظرف شویی های متنوعی را در مجموعه خود عرضه کرده است. برند سامسونگ که برندی نام آور در زمینه ی لوازم خانگی می باشد ظرف شویی های باکیفیتی را با مشخصات مختلف تولید کرده است. کاربرانی که قصد خرید ظرف شویی سامسونگ را دارند می توانند با بررسی مقاله پیش رو در انتخاب مدل ظرف شویی سامسونگ اطمینان حاصل کرده و سپس از طریق لینکی که در هر قسمت ارائه داده ایم به خرید محصول مورد نظر اقدام نمایند.

ماشین ظرف شویی کندی

ماشین ظرف شویی از دستگاه های مورد نیاز در هر آشپزخانه ایست که علاوه بر آسان کردن کردن کارها، در مصرف آب و انرژی نیز صرف جویی می کند. ظرف شویی ها آپشن ها و امکانات متعددی را در اختیار ما قرار می دهند. این امکانات از دستگاهی به دستگاه دیگر متفاوت است. به همین دلیل، در هنگام خرید ماشین ظرف شویی حتما باید به آپشن ها و قابلیت های ارائه شده در دستگاه توجه نماییم و محصولی که درست متناسب با نیاز ما ساخته شده است انتخاب نماییم. ما در این مقاله از سایت شانی کالا با معرفی مدل های مختلف ماشین ظرف شویی در برند کندی به شما کمک می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در هر یک از قسمت های مقاله لینکی در اختیار شما قرار گرفته شده است که در صورت مطالعه و تمایل به خرید دستگاه ماشین ظرف شویی کندی می توانید به صفحه ی خرید محصول مراجعه نمایید. پس با ما همراه باشید:

 

مدل ها مختلف ماشین ظرف شویی کندی:

 • ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513
 • ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62W-K سفید
 • ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62X-K اینوکس
 • ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDPN 2 D 622 اینوکس
 • ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDPN 1 D 390 سفید
 • ظرفشویی کندی 16 نفره candy 1D64w
 • ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDP-1L39W-K سفید

 

 

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513 محصولی ایده آل و انتخابی مناسب در میان محصولات مشابه خود است. این دستگاه با ظرفیت پانزده نفره ی خود برای خانواده های پرجمعیت بسیار مناسب خواهد بود. البته می توان ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513 را در دورهمی های کوچک نیز مورد استفاده قرار داد. این ماشین ظرفشویی با ظرفیت 15 نفره و همچنین هشت برنامه مجزای شست و شو امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت شستن ظروف بزرگ مثل دیس و قابلمه، قابلیت شستن ظروف حساس مانند کریستال، برنامه شستشوی اقتصادی، شستشوی نصف ظرفیت و شستشو با تاخیر از برنامه های کاربردی ظرف شویی کندی 1513 هستند.

 

 

 

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62W-K سفید

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62W-K سفید

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62W-K سفید یکی دیگر از گزینه های پیش روی کاربران است که در کیفیت بالایی تولید و امکانات منحصربه فردی را در اختیار شما قرار می دهد. ماشین ظرف شویی کندی در مدل CDP-M2T62W-K در گروه دستگاه های مبله قرار گرفته است و امکان شست و شوی ظروف در حجم زیاد را دارد. ماشین ظرف شویی کندی در مدل CDP-M2T62W-K دارای دو سبد می باشد. دستگاه در هنگام شست و شو صدای بسیار آرامی داشته و بدون لرزش کار می کند. این ماشین ظرف شویی به دوازده برنامه مجهز شده است که هر یک از این برنامه ها کارکرد خاصی داشته و برای ظروفی با درجه ی کثیفی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

 

یکی از پرکاربردترین برنامه های به کار رفته شده در ماشین ظرف شویی کندی در مدل CDP-M2T62W-K امکان شست و شوی ظرف ها با نصف ظرفیت دستگاه می باشد. به کمک این برنامه سبزی ها و میوه جات به بهترین شکل ممکن ضدعفونی شده و در مصرف برق و انرژی به طور قابل توجهی صرف جویی خواهد شد. موتور به کار رفته شده در ای دستگاه از نوع اینورتر است که علاوه بر کاهش سر و صدای ماشین، مصرف برق و انرژی را به حداقل میزان ممکن می رساند.

 

 

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62X-K اینوکس

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62X-K اینوکس

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62X-K اینوکس یکی دیگر از گزینه های پیش روی شماست که در وزن تقریبی 47.0000 کیلوگرم در دسترس شما قرار می گیرد. ظرف شویی کندی در مدل CDP-M2T62X-K در طول 60 سانتیمتر، عرض 60 سانتیمتر و ارتفاع 80 سانتیمتر طراحی شده است. رتبه ی مصرف انرژی در دستگاه A++می باشد.

 

ظرف شویی کندی CDP-M2T62X-K اینوکس برای خانواده های پرجمعیت و دورهمی های کوچک انتخاب مناسبی به شمار می رود. به صورت کلی تعداد برنامه های به کار رفته شده در این مدل از ماشین های ظرف شویی کندی 12 عدد است که شستشوی با تاخیر، سیستم سختی گیر، شستشوی نصف ظرفیت، سیستم براق کننده، سیستم ضد نشتی و .. از جمله این برنامه ها می باشد. با برنامه ی شست و شوی با تاخیر می توان ساعت شروع به کار دستگاه را به صورت دلخواه و متناسب با شرایط تنظیم کرد. با این برنامه می توانید از یک تا بیست و چهار ساعت شست و شوی ظروف را به تاخیر بیاندازید. با برنامه ی شست و شوی ظروف با نصف ظرفیت دستگاه دیگر نیاز نیست تا زمان پر شدن ظرفیت دستگاه منتظر بمانید. با انتخاب برنامه می توانید ظرف شویی کندی را با همان نصف ظرفیت هم به کار بیاندازید. این در صورتیست که در مصرف انرژی و آب به صورت قابل توجهی صرف جویی خواهد شد.

 

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62X-K اینوکس دارای سه آب پاش است. قفل کودک به کار رفته شده در دستگاه باعث می شود که با خیالی آسوده دستگاه را بدون تغییرات در تنظیمات دستگاه استفاده کنید. این ویژگی بیشتر در خانواده هایی که از دستگاری دستگاه توسط کودکان نگرانند کاربرد دارد. متوسط مصرف آب در هر بار شست و شو 10 لیتر است. این در صورتیست که با شست و شوی ظروف به دستی مصرف آب به مقدار زیادی افزایش میابد و هدر رفت آب به شدت بالا می رود.

 

 

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDPN 2 D 622 اینوکس

 

ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDPN 2 D 622 اینوکس در ابعاد 60*60*85 سانتی متر طراحی و در اختیار شما قرار می گیرد. برچسب انرژی محصول ++A  بوده و به صورت پیش فرض ده برنامه برای شست و شوی ظروف دارد. تعداد قفسه های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDPN 2 D 622 اینوکس دو طبقه است که شما می توانید حجم بالایی از ظروف را در ابعاد متنوع در این سبد های جای دهید. ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDPN 2 D 622 اینوکس دارای جنس بدنه ی استیل می باشد و در آب و هوای مرطوب دچار آسیب دیدگی و زنگ زدگی نخواهد شد. همچنین، بدنه ی دستگاه دارای مقاومت بالاییست و در هنگام جابه جایی و اسباب کشی مشکلی برای دستگاه به وجود نمی آید.

 

قابلیت تاخیر در شست و شو یکی از برنامه های به کار رفته شده در ماشین ظرف شویی کندی CDPN 2 D 622 اینوکس می باشد که در موارد و موقعیت های خاصی مناسب استفاده است. به عنوان مثال، در مواقعی که در بیرون از منزل هستید و می خواهید ماشین ظرف شویی تان در ساعت خاصی شست و شوی ظروف را شروع کند می توانید با انتخاب برنامه شست و شوی با تاخیر، شروع کار دستگاه را از یک تا بیست و چهار ساعت به وقفه بیاندازید.

 

  

ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDPN 1 D 390 سفید

ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDPN 1 D 390 سفید

ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDPN 1 D 390 سفید یکی دیگر از گزینه هاییست که در دسترس شما قرار داده شده است. ماشین ظرف شویی مبله ی کندی در وزن 35.6 کیلوگرم، ارتفاع 85 سانتی متر و پهنای 60 سانتی متر طراحی شده است. تعداد کلی برنامه های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDPN 1 D 390 سفید نه عدد است. هر یک از این برنامه ها کاربرد خاصی داشته و برای شست و شوی ظروف با درجه ی کثیفی مختلفی به کار می روند. توجه داشته باشید که مدل CDPN 1 D 390 از ظرف شویی های کندی دارای قفل کودک نیست.

 

از مزیت های به کار رفته شده در ظرف شویی کندی CDPN 1 D 390 این است که دستگاه در هنگام شروع به کار کردن به صورت آرام کار می کند و صدای زیادی را از خود منتشر نمی کند. میزای صدای ماشین ظرف شویی در هنگام روشن بودن 54دسی بل می باشد. ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 1 D 390 دارای سه سبد است که برای شست و شوی ظروف در ابعاد و اندازه های مختلف گزینه ی مناسبی به شمار می رود. دکمه های لمسی و صفحه نمایش به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDPN 1 D 390 کار کردن با دستگاه را برای کاربران بسیار راحت تر کرده است.

 

 

ظرفشویی کندی 16 نفره candy 1D64w

ظرفشویی کندی 16 نفره candy 1D64w

ظرفشویی کندی 16 نفره candy 1D64w از گزینه های دیگریست که درمجموعه در اختیار شما قرار گرفته می شود. این دستگاه از طراحی خاصی بهره می برد و علاوه بر شیک بودن امکانات منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بدنه ی ظرفشویی کندی candy 1D64w به صورت بسیار مقاوم و با دوام طراحی شده است. برنامه های مختلفی برای ظرفشویی کندی candy 1D64w طراحی شده است که با توجه به میزان کثیفی ظرف ها میتوان از آن به بهینه ترین شکل ممکن استفاده کرد. به عنوان مثال، ظرف هایی که میزان چربی بالایی ندارند را می توان با شست و شوی اقتصادی شست. در چنین حالتی برق و آب به اقتصادی ترین شکل ممکن مصرف خواهد شد. 

 

بر روی درب ظرفشویی کندی 16 نفره candy 1D64w یک پنل کاربری وجود دارد. با این پنل می توانید برنامه های مختلفی را که به صورت پیش فرض در ماشین ظرف شویی به کار برده شده است را انتخاب کرده و ظرف هایتان را متناسب با شرایط شست و شو دهید. ظرفشویی کندی candy 1D64w دارای سه سبد یا طبقه برای قرار دادن ظروف کثیف می باشد. شما می توانید ظروف را که در ابعاد و اندازه های مختلف هستند در دستگاه قرار دهید. این سبدها به اندازه ی شانزده نفر ظروف غذا ظرفیت دارند. به همین دلیل، برای مهمانی ها و دورهمی های کوچک و یا خانواده های پر جمعیت انتخاب مناسبی به شمار می رود.

 

قابلیت شست و شوی ظروف با تاخیر یکی از برنامه ها و قابلیت های به کار رفته شده در ظرفشویی کندی candy 1D64w می باشد. توسط این برنامه می توانید زمان شست و شوی ظروف را خودتان با توجه به شرایط تنظیم کنید. به عنوان مثال، قابلیت تاخیر این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد که زمان شست و شو را از یک تا بیست و چهار ساعت به دلخواه تنظیم کنید تا دستگاه به صورت خودکار در زمان تنظیم شده شست و شوی ظروف شما را شروع کند. بعد از پایان فرآیند شست و شوی ظروف نیز یک آلارم و زنگ هشدار شما را از وضعیت ظرف هایتان مطلع می کند.

 

 

ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDP-1L39W-K سفید

ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDP-1L39W-K سفید

ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDP-1L39W-K سفید یکی دیگر از دستگاه هاییست که در دسترس شما قرار گرفته شده است. این دستگاه دارای دو سبد یا دو طبقه است که میتوان انواع ظروف را در ابعاد و اندازه های مختلف در آن جای داد. مصرف انرژی در ماشین ظرفشویی کندی مدل CDP-1L39W-KA+ می باشد. به همین دلیل می توان این دستگاه را در رده ی کم مصرف ترین و اقتصادی ترین ظرف شویی های موجود در بازار قرار دهیم. ماشین ظرفشویی کندی مدل CDP-1L39W-K  یکی از کم صداترین دستگاه های موجود در بازار است که در هنگام کار کردن و شست و شوی ظروف هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. میزان صدای دستگاه 54 دسیبل می باشد.

 

قابلیت شست و شوی با تاخیر یکی از ویژگی های به کار برده شده در ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDP-1L39W-K سفید می باشد. این قابلیت به شما امکان تنظیم ساعت کار دستگاه را می دهد. مثلا در صورتی که بخواهید ماشین ظرف شویی شما در ساعت معینی فرآیند شست و شوی خود را آغاز کند می توانید به راحتی با استفاده از قابلیت شست و شوی با تاخیر ظروفتان را بشویید. شما می توانید عملکرد تاخیر در شست و شوی ظروف را از یک تا نه ساعت به تاخیر بیاندازید.

 

عملکرد شست و شوی اقتصادی یکی دیگر از قابلیت های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDP-1L39W-K سفید است که به طور قابل توجهی مصرف آب و برق را کاهش می دهد. فضای داخلی دستگاه از استیل ساخته شده است. استیل به کار رفته شده در بدنه ی داخلی مقاومت بالایی را در برابر نم و رطوبت دارد و به هیچ وجه دچار زنگ زدگی نخواهد شد. می توانید بعد از قرار دادن ظروف در دستگاه قفل آن را فعال کنید و نگران دستکاری و تغییرات تنظیمات آن نباشید.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی بزرگ ترین و برترین آنلاین شاپ های موجود در کشور به ارائه ی محصولات و لوازم خانگی باکیفیتی پرداخته است. در میان محصولات لوازم خانگی، ماشین های ظرف شویی ساخته شده در برند کندی آپشن های متعددی را دارند و کیفیت برتری را به کاربران خود ارائه می نمایند. ما در این مقاله از سایت شانی کالا به بررسی مدل های مختلف ظرف شویی کندی پرداخته ایم و مشخصات هر یک از دستگاه ها را برای کاربرانی که قصد خرید هر یک از این محصولات را دارند بررسی کرده ایم. ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513T، ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62W-K سفید، ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDP-M2T62X-K اینوکس، ماشین ظرفشویی 16 نفره کندی مدل CDPN 2 D 622 اینوکس، ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDPN 1 D 390 سفید، ظرفشویی کندی 16 نفره candy 1D64wو ماشین ظرفشویی 13 نفره کندی مدل CDP-1L39W-K سفید دستگاه های بررسی شده در مقاله هستند که کاربران می توانند برای خرید آن ها اقدام نمایند. با مطالعه ی مشخصات هر یک از این دستگاه ها می توانید تصمیم به خرید محصول مورد نظر خود گرفته و با کلیک بر روی لینکی که در هر قسمت در دسترستان قرار داده ایم برای خرید ظرف شویی کندی مورد نظرتان مراجعه فرمایید.

ماشین ظرف شویی دکستر

ماشین ظرف شویی یکی از کاربردی ترین دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه است که در انواع مختلفی طراحی و تولید می شود. دستگاه های ماشین ظرف شویی به دو صورت رومیزی و مبله تولید می شوند. ظرف شویی هایی که به صورت مبله هستند برای خانواده های پرجمعیت و دستگاه هایی که به صورت رومیزی طراحی می شوند را می توان برای خانواده های کم جمعیت استفاده کرد. در این میان برند دکستر ظرف شویی های متنوعی را در مدل ها و سری های مختلفی طراحی و تولید کرده است که هر کدام از این دستگاه ها برای مصارف خاص خانواده ها مورد استفاده قرار می گیرند. امکانات متنوعی در مدل های مختلف ماشین ظرف شویی دکستر ارائه شده است که می توان بسته به نیاز هر خانواده ای از این ظرف شویی ها بهره مند شد. در مقاله ی پیش رو از سایت شانی کالا مدل های مختلفی از ظرف شویی دکستر مورد بررسی قرار گرفته شده است که خریدی اطمینان بخش را برایتان رقم خواهد شد. در هر یک از بخش های مقاله لینکی برای انتقال شما به صفحه ی خرید نیز در نظر گرفته شده است که با کلیک بر روی آن می توانید دستگاه مورد نظرتان را به راحت ترین روش ممکن خریداری نمایید.

 

 

مدل های مختلف ظرف شویی دکستر بررسی شده در شانی کالا:

 • ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W1 سفید
 • ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W2 سیلور

 

 

ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W1 سفید

 ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W1 سفید

ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W1 سفید یکی از محصولات ارائه شده در مجموعه است که در مدل رومیزی در اختیار شما کاربران قرار می گیرد. محصول از شش برنامه ی شست و شو پشتیبانی می کند که شما می توانید طبق چربی و آلودگی موجود در ظرف ها از برنامه ها استفاده کنید. همچنین برنامه های موجود در دستگاه را می توان طبق حساسیت ظرف ها و کریستالی بودن آن ها تنظیم و بهترین برنامه را مطابق با ظروف انتخاب کرد.

 

ماشین ظرفشویی دکسترمدل DD-672W1 توانسته است بر اساس استانداردهای انرژی اتحادیه اروپا رتبه ی A را کسب نماید. محصول در هر بار شست و شو کم ترین میزان آب و انرژی را استفاده می کند. به بیانی دقیق تر میزان استفاده ی دستگاه از آب در هر بار شست و شو نه لیتر می باشد. از مهم ترین قابلیت های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W1 می توان به سیستم شست و شو با تاخیر اشاره کرد. قابلیت شست و شوی تاخیر دار می تواند زمان شست و شوی ظروف را دو، چهار، شش و هشت ساعت به تاخیر بیاندازد.

 

فیلتر پلاستیکی، دارای نشانگر نمک، مجهز به صفحه نمایشکر LED، مجهز به سیستم سختی گیر آب، سیستم تهویه داخلی و فیلتر سه گانه برای مصرف آب حداقلی از دیگر ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 6 نفره دکستر مدل DD-672W1 سفید می باشند. قبل از خرید حتما به این نکته توجه کنید که محصول قفل کودک و دکمه های لمسی ندارد.

 

 

ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W2 سیلور

ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W2 سیلور یکی دیگر از گزینه هاییست که در مجموعه در اختیار شما قرار گرفته شده است. مدل DD-672W2 از ظرف شویی های دکستر برای خانواده های کم جمعیت انتخاب مطلوبی به شمار می آیند. همچنین دستگاه را می توان برای شست و شوی ظروف 82 پارچه به کار برد. محصول به صورت رومیزی طراحی شده است و برای آشپزخانه هایی که دارای فضای مناسب برای قرار دادن ظرف شویی هستند کاملا مناسب خواهد بود.

 

با انتخاب ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W2 سیلور تا حد امکان از میزان مصرف آب و انرژی صرف جویی کرده اید. دستگاه ماشین ظرف شویی دکستر مدل DD-672W2 قادر به شست و شوی ظروف شما در دمای 80 درجه می باشد. به همین دلیل قادر است ظروف را در تمییز ترین حالت ممکن چربی زدایی کند. سبد پایین دستگاه قابلیت تا کردن را دارد. به همین دلیل در صورتی که نیاز به شست و شوی ظروف بزرگ را داشتید می توانید از قسمت پایینی دستگاه به منظور شست و شوی ظروفتان استفاده نمایید. عیب یاب خودکار، برنامه تعویق در شست و شو، قفل کودک، قابلیت اضافه کردن ظرف حین کار و نشانگر کسری میزان نمک و مایع از دیگر ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W2 سیلور می باشد.

 

ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W2 سیلور در ابعاد 440*500*550 میلی متر طراحی شده و دارای بدنه داخلی استیل ضد زنگ می باشد. به همین دلیل، در اثر رطوبت دچار آسیب و زنگ زدگی نخواهد شد.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی بزرگ ترین مجموعه های فروشگاهی آنلاین در کشور به ارائه ی برترین  لوازم خانگی در کشور پرداخته است. این مجموعه در کنار ارائه ی محصولات باکیفیت خود، تمام اطلاعاتی را که کاربران برای خرید لوازم خانگی به آن نیاز دارند را ارائه کرده است. به عنوان مثال، در مقاله ی پیش رو تمام اطلاعاتی را که برای خرید ماشین ظرف شویی دکستر در مدل های مختلف( ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W1 سفید و ماشین ظرفشویی 6 نفره دکسترمدل DD-672W2 سیلور) به آن نیاز دارید آمده شده است. با مطالعه ی اطلاعات درج شده در مقاله و اطمینان حاصل کردن از انتخاب محصول می توانید با توجه به لینکی که در هر بخش در اختیار شما قرار گرفته شده است برای خرید اقدام نمایید. با انتخاب هر محصول می توانید از مزایایی که شانی کالا برایتان در نظر گرفته است نیز بهره مند شوید. ما در این مجموعه برای کالاهای مختلفمان گزینه های خرید نقدی و قسطی متنوع را در نظر گرفته ایم. به همراه گزینه های قسطی می توانید از تسهیلات مختلف بیست میلیونی و پنجاه میلیونی مجموعه نیز بهره مند گردید.

ماشین ظرف شویی سام

ماشین های ظرف شویی یکی از لوازم ضروری برای زندگی در جوامع امروز هستند که قابلیت های متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. ولی ممکن است برخی افراد با شنیدن نام ماشین ظرف شویی دستگاهی بزرگ را در ذهنشان تصور کنند و به دلیل محدودیت در فضای آشپزخانه ی خود از خرید آن باز بمانند. اما باید بگوییم که تولید کنندگان لوازم برقی این دستگاه ها را در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی کرده اند و دست کاربران را برای انتخاب محصول مورد نظر متناسب با فضایی که دارند باز گذاشته اند. در میان برندهای مختلف ماشین های ظرف شویی عرضه شده در بازار ماشین ظرف شویی سام محبوبیت ویژگی در بین طرفداران خود دارد.

 به همین دلیل ما در این مقاله از سایت شانی کالا به بررسی مشخصات اصلی پر طرف دارترین مدل های ظرف شویی سام پرداخته ایم. کاربرانی که قصد خرید ماشین ظرفی شویی در برند سام را دارند می توانند بعد از کسب اطلاعات کافی از طریق لینکی که در هر قسمت در دسترسشان قرار گرفته شده است اقدام کرده و به خرید محصول مورد نظر بپردازند.

 

 

مدل های ماشین ظرف شویی سام:

 • ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180
 • ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410S
 • ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410W
 • ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1309S
 • ماشين ظرفشويي روميزي سام مدلDW-T1305S

 

 

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180 در رنگ های سفید و استیل و نقره ای در دسترس شما قرار می گیرد. این مدل از ظرف شویی های سام ارائه دهنده ی بالاترین کیفیت و کم ترین مصرف انرژی می باشد. به طوری که به ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180 برچسب انرژی ++A تعلق گرفته است.

 

 به طور کلی، ماشین ظرف شویی سام در مدل DW-180 برای شست و شوی کامل ظرف های کثیف و چرب به 10 لیتر آب نیاز دارد. علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و برق، این دستگاه در هنگام شروع به کار کردن کم ترین میزان سر و صدا را تولید می کند. به گونه ای که اصلا متوجه روشن بودن دستگاه نخواهید شد. از برنامه های شست و شوی به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180 می توان به شستشوی ظروف در 90 دقیقه، برنامه شستشوی اتوماتیک ظروف، شستشوی اقتصادی یا اکو، شستشوی سریع، شستشوی ظروف بزرگ و قابلمه، شستشوی ظروف ظریف و حساس، شستشوی عادی، خشک کن اضافه، سیستم شستشوی قدرتمند، شستشوی نصف ظرفیت و ... اشاره کرد.

 

ماشین ظرفشویی DW-180 برند سام برای شست و شوی انواع ظروف مجهز به سه سبد است. برنامه شست و شوی با تاخیر یکی دیگر از قابلیت های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180 است که به شما امکان تنظیم شروع به کار دستگاه را از یک تا بیست و چهار ساعت آینده به تاخیر می اندازد. این ویژگی بیشتر مناسب زمان هاییست که در منزل نیستید و می خواهید ماشین ظرف شویی در زمان به خصوصی شروع به شست و شوی ظروف شما کند.

 

کلاس عملکرد خشک کنA، میزان صدا در حالت شستشو47dB، ميزان مصرف آب در هر شستشو10لیتر، سیستم خشک کن، سیستم ضد نشت آب، المنت گرمکن مخفی، خشک کن اضافی، فیلتر، قفل کودک، پایه قابل تنظیم، مخزناستیل ضد زنگ، قابلیت تنظيم ارتفاع سبدها و قابلیت تنظیم ارتفاع سبد میانی، نمایشگرLED، نشانگر ميزان نمک و جلادهنده، نمایش زمان باقیمانده برنامه، ارتفاع845میلیمتر، عرض598میلیمتر و عمق600میلیمتر و ... از دیگر ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180 می باشد.

 

 

ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410S

 

ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410S از محصولات بسیار باکیفیت و پرکاربرد عرضه شده توسط کمپانی سام است که در رده ی محصولات رومیزی دسته بندی می شود. این دستگاه در ظرفیت هشت نفره طراحی شده است. نمی توان این محصول را برای مهمانی های پر جمعیت به کار برد. خانواده هایی که با کمبود جا در آشپزخانه خود مواجه هستند می توانند از این محصول استفاده کنند. برای نصب ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410S تنها کافیست دستگاه را بر روی کانتینر یا میز قرار داده و اتصال آن را به شیر و سیستم آب خروجی برقرار کرده و برق دستگاه را هم تامین کنید.

 

ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410S دارای دو سبد برای قرار دادن ظروف مختلف است. سبد پایینی ظرف شویی مخصوص ظروف بزرگ و حتی قابلمه ها می باشد. در سبد بالایی هم لیوان ها و فنجان ها جای می گیرند. محل ریختن پودر و مواد شوینده نیز بر روی درب دستگاه تعبیه شده است.

 

 

ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410W

ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410W یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما کاربران در مجموعه است. این محصول در پهنا 550 ميلي متر، عمق 500 میلیمتر و ارتفاع 600 میلی متر طراحی شده و از نوع دستگاه های رومیزی به شمار می آید. ظرفیتی که برای ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410W در نظر گرفته شده ای هشت نفره بوده و برای خانواده هایی با جمعیت کم بسیار کاربردی خواهد بود.

 

 از مزیت انتخاب ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410Wقیمت مناسب و مقرون به صرفه ی آن در برابر محصولات دیگر است. این ماشین میزان مصرف آب و انرژی را در هنگام شست و شوی ظروف به حداقل میزان خود می رساند. رتبه انرژی دستگاه A می باشد. این ماشین هشت نفره رومیزی حجم زیادی از فضای آشپزخانه را به خود اختصاص نمی دهد. به همین دلیل، افرادی که فضای کافی در آشپزخانه ی خود ندارند می توانند از این محصول جمع و جور استفاده کنند.

 

 ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410W دارای شش برنامه ی متنوع برای شست وشوی ظروف در مواقع مختلف می باشد. این شش برنامه برا می توان از طریق ولوم و دکمه های موجود بر روی صفحه نمایش به راحتی تنظیم کرد. شست و شوی کریستال، شست و شوی سریع، قابلیت تاخیر در زمان شست و شو، برنامه تنظیم سختی آب از جمله قابلیت ها و برنامه های به کار برده شده در دستگاه می باشد. با استفاده از برنامه ی شست و شوی کریستال می توانید ظروفی که دارای درجه ی حساسیت بیشتری هستند را در محفظه داخلی دستگاه قرار داده و به ایمن ترین شکل ممکن مورد شست و شو قرار دهید.

 

با استفاده از قابلیت تاخیر در زمان شست و شو نیز می توانید فرآیند شروع به کار کردن ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1410W را از یک تا بیست و چهار ساعت آینده تنظیم کنید. این قابلیت بیشتر در مواقعی کاربردیست که قصد دارید بخشی از زمانتان را در بیرون از منزل بگذرانید و می خواهید در طول این مدت دستگاه به صورت خودکار شست وشوی خودکار خود را در ساعت خاصی آغاز نماید. بازوهای آب پاش تعبیه شده درون دستگاه که یکی در بالا و دیگری در پایین قرار گرفته شده اند نیز باعث می شوند به تمام نقاط دستگاه آب رسانی صورت گرفته و حتی ظروفی که در نقاط دورتر از این بازوها قرار گرفته شده اند نیز به خوبی مورد شست و شو قرار بگیرند.

 

 

ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1309S

ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1309S از دیگر محصولات ارائه شده در مجموعه است که در ظرفیت 6 نفره تولید شده و برای خانواده های کم جمعیت بسیار انتخاب مناسب و کارآمدی خواهد بود. در هنگام خرید این ماشین ظرف شویی حتما به این نکته توجه داشته باشید که این محصول مناسب شست و شوی ظروف هفتاد و پارچه می باشد. چرا که دارای یک سبد بزرگ و یک سبد مخصوص قاشق و چنگال می باشد.

 

در این محصول یک طبقه برای جمع آوری انواع ظروف در نظر گرفته شده است. ابعاد ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1309S در عرض55سانتی متر، عمق50سانتی متر و ارتفاع43 سانتی متر طراحی شده است. به صورت کلی این دستگاه ماشین ظرف شویی دارای شش برنامه برای شست و شوی انواع ظروف می باشد.

 

از مهم ترین قابلیت های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1309S می توان به سیستم شستشوی ظروف خیلی چرب Intensive، سیستم شستشوی متوسط خودکار Auto، سیستم شستشوی ظروف چرب متوسط Normal، سیستم شستشوی ظروف نه چندان چرب ECO، سیستم شستشوی سریع روزانه Quick، سیستم شستشوی ظروف ظریف Delicate، سیستم شستشوی بدون پودر یا پاک کننده، تنظیم زمان شروع کار Delay start، سیستم خشک کننده Extra time، سیستم براق کننده ظروف Sparking clean، سیستم آب پاشی، سبد کارد و چنگال، فیلتر ضایعات، فیلتر اصلی بزرگ و فیلتر میکروسکوپی اشاره کرد. این محصول دارای چراغ هشداردهنده بازنبودن شیرآب نیز می باشد.

 

در این ماشین ظرف شویی یک قابلیت کاربردی دیگری به نام تنظیم سختی آب نیز به کار برده شده است. با استفاده از این قابلیت می توان به راحتی میزان قدرت آب را برای شست وشوی ظروف در شرایط مختلف تنظیم کرد. به عنوان مثال، ظروفی که ضخامت کمی دارند و کمی حساس تر از ظروف دیگر هستند را نمی توان با فشار آب بالایی شست. ظروف شیشه ای هم در چنین حالاتی قرار دارند و برای شست و شوی آن ها به قدرت آب کمتری نیاز می باشد. در غیر این صورت به ظرف ها آسیب وارد شده و ممکن است بشکند. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، کمپانی سام در مدل Sam DW-T1309 از ماشین های ظرف شویی خود قابلیت تنظیم سختی آب را قرار داده است تا با توجه به ضخامت و نوع هر ظرفی و همچنین میزان چربی موجود در آن ها بتوان فشار آب را به راحتی تنظیم کرد.

 

شست و شوی سریع یکی دیگر از برنامه های کاربردی به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی سام مدل DW/T1309S می باشد. به صورت کلی در حالت معمولی طول زمان در نظر گرفته شده برای شست و شوی ظروف یک ساعت است. اما زمانی که ظرفی زیاد کثیف و چرب نباشد می توان شست و شوی ظرف ها را در مدت زمان کم تری انجام داد. به کمک این برنامه می توان زمان شست و شوی ظرف ها را با دستگاه ماشین ظرف شویی حداقل به نصف زمان معمولی کاهش داد.

 

 

ماشين ظرفشويي روميزي سام مدلDW-T1305S

ماشين ظرفشويي روميزي سام مدلDW-T1305S در ابعاد کوچکی طراحی شده و برای آشپزخانه هایی که دارای کمبود جا و فضا هستند بسیار مناسب می باشد. این ماشین ظرف شویی را می توان بر روی کابینت آشپزخانه قرار داد و برای اتصال به لوله ی آب و فاضلاب مورد استفاده قرار داد. بدنه ی ماشين ظرفشويي روميزي سام مدلDW-T1305S فلزیست و رویه ی آن از پلاستیک ساخته شده است. دستگیره ی ماشین ظرف شویی به شکل فرورفتگی طراحی شده است.

 

کنترل دستگاه بسیار ساده است و توسط دکمه های جلویی دستگاه انجام می شود. برای استفاده از دستگاه کافیست که توسط دکمه اصلی دستگاه را روشن کرده و مسیر آب و وجود میزان کافی از نمک و جلا دهنده را بررسی کنید. البته ماشين ظرفشويي روميزي سام مدلDW-T1305S در صورت عدم وجود هر یک یک توسط چراغی به شما اخطار خواهد داد. شش برنامه برای شست و شوی ظروف در این ماشین ظرف شویی به کار برده شده است که بسته به نوع ظرف و میزان کثیفی و چربی آن ها می توانید یکی از این برنامه ها را مورد استفاده قرار دهید.

 

از مهم ترین قابلیت های به کار رفته شده در ماشين ظرفشويي روميزي سام مدلDW-T1305S باید به سیستم شستشوی ظروف خیلی چرب Intensive، سیستم شستشوی متوسط خودکار Auto، سیستم شستشوی ظروف چرب متوسط Normal، سیستم شستشوی ظروف نه چندان چرب ECO، سیستم شستشوی سریع روزانه Quick، سیستم شستشوی ظروف ظریف Delicate، سیستم شستشوی بدون پودر یا پاک کننده، تنظیم زمان شروع کار Delay start، سیستم خشک کننده Extra time، سیستم براق کننده ظروف Sparking clean، سیستم آب پاشی، سبد کارد و چنگال، فیلتر ضایعات، فیلتر اصلی بزرگ      و فیلتر میکروسکوپی اشاره کرد.

 

با برنامه ی سیستم کریستال می توان ظروفی که دارای حساسیت بیشتری هستند را مورد شست و شو قرار داد. با برنامه ی Eco نیز در مصرف آب و برق صرف جویی خواهید کرد. این دستگاه ماشین ظرف شویی دارای یک سبد یا یک طبقه است و ظروف مصرف شده توسط 6 نفر را در خود جا می دهد. این دستگاه برای استفاده ی روزانه یا دو روز یک بار کاملا کاربردیست.

 

 

شانی کالا

ماشین های ظرف شویی از کاربردی ترین ابزارآلات مورد نیاز در آشپزخانه های امروزی هستند که در برندها و مدل های مختلفی طراحی شده و در دسترس کاربران خود قرار می گیرند. هر روزه میلیاردها میلیارد ماشین ظرف شویی تولید می شود که هر یک در شکل ظاهری به خصوصی طراحی شده و امکانات منحصربه فردی را در دسترس شما قرار می دهند. ماشین ظرف شویی سام یکی از برندهای شناخته شده در جهان است که محبوبیت بالایی را در بین طرفداران خود داشته و در مدل های متنوعی تولید می شود. به همین دلیل، ما در این مقاله از سایت شانی کالا به بررسی تخصصی ماشین های ظرف شویی سام پرداخته و مشخصات هر یک را به صورت جامع و کامل در اختیار شما قرار داده ایم. کاربرانی که قصد خرید هر یک از مدل های ماشین ظرف شویی در برند سام را دارند می توانند از طریق لینکی که در هر قسمت در اختیار آن ها قرار گرفته شده است اقدام کرده و محصول خود را سفارش دهند.

ماشین ظرفشویی زیرووات

استفاده از ماشین ظرف شویی یک راهکار مناسب برای افرادیست که تمایل زیادی برای شست و شوی ظروف بدون هیچ گونه درسری را دارند. با استفاده از این دستگاه ها کیفیت شست و شو افزایش یافته و از میزان مصرف انرژی و آب نیز به صورت قابل توجهی کاسته می شود. لذا ما در این مقاله از سایت شانی کالا نمونه هایی از مدل های باکیفیت ظرف شویی در برند زیرووات را مورد بررسی قرار داده و مشخصات هر یک را ارائه کرده ایم. کاربرانی که قصد خرید ماشین لباس شویی زیرووات را دارند با مطالعه ی متن پیش رو می توانند قبل از خرید دستگاه ظرف شویی خود اطلاعات کاملی را بدست آورده و سپس با اطمینان خاطر اقدام به خرید کالا نمایند. لینکی نیز در هر یک از بخش های مقاله در اختیار کاربران قرار گرفته شده است. با کلیک بر روی هر یک از این لینک ها می توانید به صفحه ی خرید محصول هدایت شوید.

 

 

 ماشین ظرفشویی زیرووات:

 • ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314
 • ماشین ظرفشویی 6 نفره زیرووات مدل ZDCF6/3 سیلور
 • ماشین ظرفشویی 16 نفره زیرووات مدل DW S 641 سیلور

 

 

ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314

ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314

ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314 یک محصول کاربردی با ویژگی های فوق العاده می باشد که امکانات بی نظیری را در دسترس کاربران خود قرار می دهد. مدل ZDM-3314 از ماشین های ظرف شویی زیرووات در وزن 46 گرمی تولید شده و دارای ارتفاع 850 سانتی‌متر و پهنای 49 می باشد. گنجایش این محصول 14 نفره بوده و برای خانواده های پرجمعیت یا استفاده برای مهمانی ها بسیار مناسب است.

 

از مهم ترین ویژگی های به کار برده شده در ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314 می توان به مواردی چون سیستم ایمنی، قفل کودک، شستشوی خودکار، شستشوی ظروف حساس، شست‌وشوی اقتصادی، شست‌وشوی سریع، امکانات وان و جکوزی، قابلیت شستشوی میوه وسبزی، قابلیت شستشوی ظروف نازک و حساس اشاره کرد. میزان مصرف انرژی دستگاه ++A می باشد که در هنگام شست و شوی ظروف مصرف آب را هم کاهش می دهد. به همین دلیل با انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314 هم در مصرف آب صرف جویی خواهد شد و هم در مصرف انرژی.

 

در کنار این ویژگی ها ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314 دارای یک مزیت عمده ی دیگری نیز می باشد. این دستگاه در کم سر و صداترین حالت ممکن کار می کند. میزان صدای این دستگاه در هنگام کار و شست و شوی ظروف به 49 دسی بل می رسد.

ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314 مجهز به هفت برنامه شست و شوی اصلی و سه برنامه برای شست و شوی فرعی می باشد. وجود تمامی این برنامه ها کار شست و شوی ظروف را راحت تر کرده است. از مهم ترین ویژگی های به کار رفته شده در دستگاه این است که امکان شست و شوی سی دقیقه برای آن در نظر گرفته شده است. با این قابلیت دیگر علاوه بر اینکه ظرف ها در بالاترین کیفیت تمییز می شوند، در مصرف آب و انرژی نیز صرف جویی خواهد شد. این دستگاه قادر به شروع شست و شوی ظروف با نصف ظرفیت ماشین می باشد. مزیت این ویژگی در این است که دیگر نیاز به منتظر ماندن برای کامل شدن ظرفیت دستگاه نیست.

 

 

ماشین ظرفشویی 6 نفره زیرووات مدل ZDCF6/3 سیلور

ماشین ظرفشویی 6 نفره زیرووات مدل ZDCF6/3 سیلور

ماشین ظرفشویی 6 نفره زیرووات مدل ZDCF6/3 سیلور یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما برای خرید است. این دستگاه در وزن 25گرم، ارتفاع440 سانتی‌متر و پهنای 550 سانتی متر طراحی و تولید شده است. از مهم ترین ویژگی های به کار رفته شده در این دستگاه می توان به شست‌وشوی اقتصادی،  شروع با تأخیر اشاره کرد.

 

ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDCF6/3 سیلور به صورت رومیزی طراحی شده و تا ظرفیت شش نفره به شست و شوی ظروف مختلف می پردازد. ابعاد محصول به گونه ایست که به راحتی بر روی کابینت یا میز قرار می گیرد. برای نصب و استفاده از دستگاه نیز تنها کافیست دستگاه را به شیر آب متصل نمایید. این محصول تک سبده است و درواقع یک طبقه دارد. در این یک طبقه به صورت منظم جایگاه هر ظرف مشخص و قسمت بندی شده است. سبدی هم برای قرار گیری قاشق و چنگال وجود دارد که (جنس آن از پلاستیک ساخته شده است) به شست و شوی تمییز تر آن ها کمک می کند.

 

برنامه های متنوعی که در دستگاه به کار رفته شده اند هر یک قابلیت به خصوصی را در اختیار کاربران قرار داده و باعث شست و شوی باکیفیت تر ظروف شده است. محل قرار گیری قرص یا پودر ظرفشویی در قسمت درونی دستگاه و درون محفظه می باشد.  نمایشگر خاصی بر روی دستگاه تعبیه نشده است. اما چراغ های نشانگر به خوبی عملیات دستگاه را نشان می دهند. ماشین ظرفشویی 6 نفره زیرووات مدل ZDCF6/3 سیلور در رده ی مصرف A+ قرار دارد. این دستگاه درکم سر و صدا ترین حالت ممکن شروع به کار کرده و هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نمی کند.  

 

 

ماشین ظرفشویی 16 نفره زیرووات مدل DW S 641 سیلور

ماشین ظرفشویی 16 نفره زیرووات مدل DW S 641 سیلور

ماشین ظرفشویی 16 نفره زیرووات مدل DW S 641 یکی دیگر از گزینه های منحصر به فردیست که در اختیار شما قرر گرفته شده است. این محصول در ظرفیت 16 نفره تولید شده و بیشتر مناسب خانواده های پر جمعیت است. میزان مصرف آب10 لیتر در هر بار شستشو بوده و تعداد برنامه های به کار رفته شده در دستگاه 12 عدد است که هر یک قابلیت خاصی را در اختیار کاربر قرار می دهد. توضیحات صفحه نمایشLED با دکمه های لمسی، جنس بدنهفلزی، سیستم Power Wash، برنامه شستشوی سریع 30 دقیقه ای، سختی گیر آب و نشانگر میزان نمک از مسخصات اصلی محصول می باشد.

 

ابعاد ماشین ظرفشویی 16 نفره زیرووات مدل DW S 641  در ارتفاع850 میلی متر و پهنا600 میلی متر طراحی شده است. در محفظه ی داخلی این ظرف شویی دو سبد به کار رفته شده است که یکی از آن ها در ابعاد و اندازه ی بزرگ تری طراحی شده و ظروف بزرگ تری در آن قرار می گیرد. به عنوان مثال، شما می توانید ظروفی مانند دیس و قابلمه را درون سبد جای داده و به راحتی مورد شست و شو قرار دهید. از این گذشته، یک سبد کوچک تر هم برای شست و شوی قاشق و چنگال درون محفظه به کار گذاشته شده است که از درهم شدن ظروف جلوگیری کرده و کیفیت شست و شو را افزایش خواهد داد.

 

با استفاده از ماشین ظرفشویی 16 نفره زیرووات مدل DW S 641 علاوه بر راحتی در شست و شوی ظروف در مصرف آب نیز صرف جویی خواهید کرد. چرا که این محصول در زمان کار و شست و شوی ظروف تنها از 10 لیتر آب استفاده می کند. این در حالیست که برای شست و شوی همین مقدار ظرف به صورت دستی چیزی در حدود 120 تا 150 لیتر آب مصرف خواهد شد. رتبه ی مصرف انرژی در این دستگاه +A می باشد.

 

به صورت کلی در ماشین ظرفشویی 16 نفره زیرووات مدل DW S 641 دوازده برنامه طراحی شده است که هر یک از این برنامه ها بر اساس میزان کثیفی ظرف ها انتخاب می شوند. سیستم Power Wash  یکی دیگر از قابلیت های ماشین ظرفشویی زیرووات مدل DW S 641 سیلور است که برای شست و شوی ظروف بسیار کثیف کاربرد دارد. در مورد بدنه یماشین ظرفشویی 16 نفره زیرووات مدل DW S 641 باید بگوییم که از جنس فلزی ساخته شده است. به کار بردن نوع خاصی از فلز در بدنه ی محصول مقاومت بالایی را به آن بخشیده و آن را در برابر خط و خش محافظت خواهد کرد.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه های فروش لوازم خانگی در سطح کشور دستگاه های ماشین ظرف شویی با کیفیت و درجه یکی را در اختیار شما کاربران قرار داده است. در میان ماشین ظرف شویی های ارائه شده در مجموعه، ماشین لباس شویی های برند زیرووات از محبوبیت بالایی برخوردارند و امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهند. برای بررسی این امکانات و ویژگی ها، ما مقاله ی پیش رو را تعبیه کرده و مشخصات هر یک از ماشین های ظرف شویی زیرووات در مدل های ZDM-3314، ZDCF6/3 و DW S 641 را در اختیارتان قرار داده ایم.

 

 

ماشین ظرف شویی جی پلاس

ماشین ظرف شویی یکی از هوشمندانه ترین ابداعات بشر است که امکانات و قابلیت های متنوعی را در دسترس کاربران خود قرار می دهد. ماشین های ظرف شویی علاوه بر این که زمان کافی برای انجام کارهایتان را به شما می دهند باعث صرف جویی در مصرف برق و آب می شوند. به همین دلیل است که با خرید دستگاه ماشین ظرف شویی می توانید به طور قابل توجهی در مصرف آب و برق صرف جویی کنید. البته باید توجه داشته باشید که هم اکنون مدل های مختلفی از دستگاه های ظرف شویی در بازار موجود اند. هر یک از این دستگاه ها میزان خاصی از آب را مصرف می کنند. میزان برق و انرژی مورد استفاده توسط این ماشین های ظرف شویی با یک دیگر متفاوت است. از این مسائل که بگذریم، باید بگوییم که در هر کدام از این برند ها و مدل های مختلف ظرف شویی قابلیت های مختلفی هم وجود خواهد داشت. کاربران می توانند با توجه به نیاز خود و تعداد اعضای خانواده ی خود به خرید ماشین ظرف شویی اقدام نمایند.

 

ماشین ظرف شویی جی پلاس یکی از برندهای شناخته شده در بازار است که امتهان خود را در میان طرفداران خود پاس کرده و ارائه ی دهنده ی برترین کیفیت ها می باشد. کاربرانی که قصد خرید ظرف شویی جی پلاس را دارند می توانند با مطالعه ی مقاله ی پیش رو که در آن تمام ویژگی های مربوط به مدل های مختلف دستگاه آمده است، با شناخت دقیق تری برای خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایند.

 

 

ماشین ظرف شویی جی پلاس:

 • ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS
 • ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351
 • ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S
 • ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W

 

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS از محصولات منحصربه فرد و ایده آلیست که مجموعه ی شانی کالا به ارائه ی آن پرداخته است. این محصول در ارتفاع 84.5سانتی‌متر تولید شده و دارای میزان مصرف انرژی A++ می باشد.

 

از ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NSمی توان به سه سبده بودن محصول، سیستم ایمنی مناسب، قفل کودک، شست‌وشوی اقتصادی (Eco)، امکانات وان و جکوزی، نمایشگر، هشت برنامه برای شست و شوی ظرف ها( دارای برنامه ویژه جهت شستشوی ملایم ظروف کریستالی Crystal Care، دارای برنامه پیش شستشو جهت خیس خوردن ظروف Pre-Rinse، مجهز به برنامه شستشوی سریع Rapid، مجهز به برنامه شستشوی پرقدرت برای ظروف بسیار کثیف Intensive، دارای برنامه شستشوی سبک برای ظروف نه چندان کثیف Light، دارای برنامه شستشو جهت تمیزی بدنه و بخشهای داخلی دستگاه Self-clean، انجام شستشو در زمان دلخواه Delay Startو ... اشاره کرد.

 

این محصول دارای صفحه نمایش LED، میزان صدا db 47، قابلیت تنظیم ارتفاع سبد میانی، ظرفیت14لیتر، عمق60.0سانتی‌متر می باشد. ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS به گونه ای طراحی شده است که کاربران بتوانند ظروف بسیار حساسشان را با خیالی آسوده بدون وارد شدن هیچ گونه آسیبی به آن در دستگاه مورد شست و شو قرار دهند. برنامه ی pre rins یکی دیگر از قابلیت ها و برنامه های ارائه شده در دستگاه است. در صورتی ظرفی احتیاج به خیس خوردن داشته باشد و دارای مقادیر بالایی از چربی باشد می توانید این برنامه را برای شست وشو و تمییز تر کردن آن استفاده کنید. همچنین برای شست و شوی ظروف چوبی نیز می توانید از این قابلیت بهره مند شوید.

 

ظروفی که احتیاج به شست و شوی قوی ندارند می توانند با یک شست و شوی سبک تر و برنامه ی لایت تمییز شوند. ظروف چرب و کثیف را هم می توانند با یک برنامه ی مناسب برای شست وشوی قوی یا Intensive تمییز کرد. برای تمییز کردن مجاری و بدنه ی داخلی ماشین ظرف شویی هم می توان از گزینه ی Self celan   بهره مند شد.

 

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351 دارای ظرفیت و گنجایش سیزده نفره بوده و در دو رنگ سفید( K351W) و نقره ای K351S) قابل عرضه می باشد. این محصول برای خانواده های پرجمعیت گزینه ی مناسبی به شمار می آید و  با طراحی بی نظیر خود جلوه ی خاصی به آشپزخانه شما خواهد بخشید. یک نشانگر لمسی از نوع LED در ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351 قرار گرفته شده است که برنامه های مختلف از این قسمت تنظیم می شود.

 

  Power برای روشن و خاموش کردن دستگاه، Program برای انتخاب برنامه شستشو، Half Load که شستشو را با نصف ظرفیت ماشین ظرفشویی انجام می‌دهد، Dry Plus حرارت را در داخل کابین نگه می‌دارد و ظروف بهتر خشک می‌شوند، Delay شستشو با تاخیرکه با استفاده از آن می‌توان زمان شروع شستشو را به دلخواه تعیین کرد، قفل کودک با نگه داشتن 3 ثانیه دکمه، شروع یا توقف دستگاه Start/Pauseو خشک کن اضافه دکمه هایی هستند که در قسمت ال ای دی ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351 به نمایش درآمده اند.

 

 ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351 دارای دو سبد یا طبقه بزرگ برای قرار دادن ظرف هاییست که قصد شست و شوی آتن ها را دارید. سبد بالایی قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. یعنی متناسب با سایز و اندازه ی ظرف ها می توانید ارتفاع سبدها را تنظیم نمایید. بدنه ی ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351 از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است. استیل به کار رفته شده در بدنه ی دستگاه مقاومت بالایی در برابر زدگی داشته و در برابر نم و رطوبت هم دچار آسیب و زنگ زدگی نخواهد شد.

 

یک فیلتر زباله گیر کوچک در کف ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351 به کار برده شده است. این فیلتر باقی مانده ی مواد غذایی را که پس از فرآیند شست و شو از ظروف جدا شده اند تخلیه می کند. ولی یادتان باشد که برای حفظ و ماندگاری دستگاهتان هم که شده است همیشه باید باقی مانده ی غذا را از همان ابتدا از ظروف جدا کرده و بدون هیچ گونه باقی مانده ی مواد غذایی آن را درون محفظه ی دستگاه قرار دهید. بر روی درب داخلی دستگاه مخزن جلا دهنده ای نصب شده است. پر کردن این محفظه سبب براق شدن و خشک شدن بهتر ظروف خواهد شد.

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351دارای برچسب مصرف انرژی A++ که به طور قابل توجهی در مصرف انرژی صرف جویی کرده است. شست و شوی اقتصادی یا ECO یکی دیگر از قابلیت های به کار رفته شده برای دستگاه است که باعث خواهد شد ظروف در دمای پایینی مورد شست و شو قرار گیرند. از آن جا که مصرف آب و برق در صورت انتخاب این گزینه کاهش می یابد می توان برای شست و شوی روزانه از آن استفاده کرد. ظروفی را هم که دارای میزان بالایی از چربی نیستند را می توانید با استفاده از برنامه ی نود دقیقه ی شست و شوی ظروف تمییز کنید. این برنامه نیز به نسبت حجم آب کم تری را مورد استفاده قرار می دهد. البته توجه داشته باشید که ماشین ظرف شویی در این برنامه ظروف شما را خشک نمی کند.

 

آبکشی اولیهRinse   یکی دیگر از قابلیت های ارائه شده در ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351 می باشد که بیشتر برای ظروف بسیار کثیف و چرب مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه ی نیم شور یکی دیگر از برنامه های به کار رفته شده در محصول است که برای مواقعی که ظرفیت محفظه ی دستگاه کم تر از حد خود پر شده است مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S در ظرفیت 14 نفره و رنگ نقره ای طراحی شده و دارای ابعاد 600*600* 845 میلی متر می باشد. صفحه نمایش به کار رفته شده در دستگاه از نوع ال ای دیست که برنامه های متعدد را از این طریق به نمایش می گذارد.

 

 از مهم ترین ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S می توان به مواردی چون برنامه شستشو جهت تمیزی بدنه و بخش‌های داخلی دستگاه (Self Clean)، برنامه شستشوی سریع (Rapid)، Eco برنامه جهت شستشوی اقتصادی، برنامه پیش شستشو جهت خیس خوردن ظروف (Pre-Rinse)، برنامه شستشوی پرقدرت برای ظروف بسیار کثیف (Intensive)، برنامه شستشوی سبک برای ظروف نه چندان کثیف (Light)، انجام شستشو در زمان دلخواه (Delay Start)، برنامه ویژه جهت شستشوی ملایم ظروف کریستالی (Crystal Care)، میزان مصرف آب 13لیتر و ... اشاره کرد. این برنامه ها را می توان متناسب با جنس ظرف، میزان کثیفی و زمان مورد نظر انتخاب کرد.

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S دارای سه سبد برای قرار دادن ظروف درون محفظه می باشد. همچنین طبقه ی مجزایی برای قاشق و چنگال وجود دارد که از به خوردن نظم ظروف چیده شده درون دستگاه جلوگیری می کند. قابلیت خشک کن قدرتمند یکی از مهم ترین قابلیت های به کار رفته شده در دستگاه می باشد. به کمک این سیستم گردش هوای داغ پس از شست و شو در محیط داخلی دستگاه به گردش درآمده و باعث خشک شدن کامل ظروف بدون باقی ماندن لکه خواهد شد. این دستگاه در هنگام شروع به کار کردن کم ترین سر و صدا را( 47 دسی بل) خواهد داشت.

 

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما در مجموعه ی شانی کالاست که ارائه دهنده ی امکانات و قابلیت های متنوعی می باشد. از مهم ترین قابلیت های این ماشین ظرف شویی می توان به مواردی چون قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه دوم، برنامه پیش شستشو جهت خیس خوردن ظروف (Pre-Rinse)، برنامه شستشوی پرقدرت برای ظروف بسیار کثیف (Intensive)، انجام شستشو در زمان دلخواه (Delay Start)، برنامه ویژه جهت شستشوی ملایم ظروف کریستالی (Crystal Care)، برنامه شستشوی سریع (Rapid)، برنامه شستشوی سبک برای ظروف نه چندان کثیف (Light)، برنامه شستشو جهت تمیزی بدنه و بخش‌های داخلی دستگاه (Self Clean)، Eco برنامه جهت شستشوی اقتصادی و ... اشاره کرد.

 

میزان مصرف آب در ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W سیزده لیتر است. این میزان به نسبت زمانی که ظرف ها به صورت دستی مورد شست و شو قرار می گیرند کم تر است. پس با انتخاب و خرید ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W علاوه بر اینکه می توانید در زمان خود صرف جویی کنید می توانید در مصرف آب نیز به طور قابل توجهی صرف جویی کنید.  

 

موتور بدون تسمه ای که در ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W به کار رفته شده است، قطعات را در ایمن ترین حالت خود نگهداری می کند. زیرا، هیچ گونه اصطکاکی در قطعات ماشین ظرف شویی ایجاد نشده و دی نتیجه عمر دستگاه افزایش می یابد.

 

 

شانی کالا

ماشین ظرف شویی یکی از کارآمدترین محصولاتیست که علاوه بر ارائه ی زمان کافی برای انجام دادن باقی مانده ی کارها به شما و صرف جویی در زمان، در مصرف انرژی و آب نیز صرف جویی خواهید کرد. به عنوان مثال، ما برای شست و شوی ظروف به صورت دستی حداقل 120 تا 150 لیتر آب مصرف می کنیم. اما در صورت استفاده از ظرف شویی می توانیم مصرف آب را تا دست کم به پانزده لیتر برسانیم. علاوه بر این، امکانات و قابلیت های متنوعی در ظرف شویی ها به کار می رود که هر یک در جایگاه خود مزایای بسیاری را به کاربران خود ارائه می کنند. هم اکنون ظرف شویی های مختلفی در بازار عرضه شده اند که برخی از آن ها دارای محبوبیت بالایی بوده و قابلیت های مثال زدنی را در اختیرتان قرار می دهند.

 در میان هزاران برند موجود در بازار محصولات جی پلاس کیفیت بسیار مطلوبی را داشته و ارائه کننده ی قابلیت های متنوع می باشد. این محصولات در مجموعه ی فروشگاهی شانی کالا که یکی از برترین مجموعه های فروش در کل کشور می باشد نیز ارائه شده است. ما در مجموعه ی شانی کالا برای اینکه مسیر خرید کاربران خود را برای خرید ماشین ظرف شویی جی پلاس راحت تر کنیم، مشخصات جامع و کاملی از آن ها را ارائه کرده ایم. ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS، ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351، ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462Sو ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W مدل های بررسی شده در مقاله ی پیش رو هستند. کاربران می توانند با مطالعه ی این مشخصات اطلاعات کافی در مورد ویژگی های محصول را بدست آورده و در نهایت از طریق لینکی که در هر بخش در ارائه کرده ایم اقدام به خرید ماشین ظرف شویی جی پلاس خود کنند.

ماشین ظرف شویی ال جی

ماشین ظرف شویی یک ربات برای شست و شوی ظرف است که در کوتاه ترین زمان ممکن کثیف ترین و چرب ترین ظرف ها را مورد شست و شو قرار داده و به شما تحویل می دهد. هم اکنون دستگاه های بی نظیری توسط برندهای مختلف تولید و بازار را اشباع کرده اند. در میان برندهای باکیفیت برند ال جی نمونه ی خوب و مثال زدنی از ظرف شویی های تولید شده می باشد. قابلیت های متنوع و امکاناتی که ظرف شویی های ال جی در اختیار شما قرار می دهند باعث شده که ما در مجموعه ی شانی کالا مدل های مختلفی از این برند را در دسترس کاربران خود قرار دهیم. به این منظور، مقاله ای نیز در رابطه با خرید هر یک از این ماشین های ظرف شویی تعبیه کرده ایم که در آن به صوت جامع وکامل در مورد مشخصات ظرف شویی ال جی توضیح داده ایم. کاربرانی که قصد خرید هر یک از این ماشین های ظرف شویی را دارند بعد از مطالعه ی اطلاعات ارائه شده در این مقاله از سایت شانی کالا می توانند از طریق لینکی که در هر بخش به صورت مجزا ارائه شده است برای خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنند.

 

 

مدل های ماشین ظرف شویی بررسی شده:

 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W
 • ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP

 

 

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W

ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W در ظرفیت 14 نفره، رنگ سفید و ابعاد 600x600x850 میلی‌متر طراحی و تولید شده است. برای این مدل از ماشین های ظرف شویی ال جی از فناوری جدید Inverter direct drive نیز استفاده شده است. با استفاده از این فناوری میزان سر و صدای حاصل از شست و شوی ظروف بسیار کاهش پیدا کرده است. زیرا چرخش آب در دستگاه بسیار بالا بوده و به صورت اسپری ظرف ها را مورد شست و شو قرار می دهد.

 

از مهم ترین ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W می توان به قابلیت QuadWash، برنامه شستشوی نصف ظرفیت، مجهز به سیستم استرلیزه کردن ظروف (Extra Hot)، مجهز به سیستم پیشرفته خشک کردن (Hybrid Dry)، سیستم عیب‌یابی هوشمند (™Smart Diagnosis)، سبد هوشمند تاشو و قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه دوم اشاره کرد.  ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W دارای موتور اینورتر می باشد. این نوع از موتورها به نسبت موتورهای معمولی از مزیت های بی شماری برخوردار می باشند. زیرا با توجه به اینکه قطعات موتور دچار اصطکاک نمی شوند، دستگاه از عمر بیشتری هم برخوردار خواهد بود. شاید یکی از دلایل بالا بودن قیمت این نوع از ماشین های ظرف شویی در این مورد باشد.

 

قفل کودکی که در این دستگاه استفاده شده است این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا تنظیمات دستگاه را به صورت ثابت نگه داشته و از دستکاری و تغییر آن ها توسط کودکان حراسی نداشته باشید. یکی از کاربردی ترین قابلیت هایی که در ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W به کار رفته شده است قابلیت شستشوی نصف ظرفیت می باشد. با این قابلیت دیگر نیار نیست برای پر شدن ظرفیت ظرف شویی منتظر بمانید؛ بلکه می توان دستگاه را با نصف گنجاش خود نیز فعال کرده و ظروف را مورد شست و شو قرار دهید. برای کار با این سیستم هم نیازی که به مصرف قرص کامل نخواهید داشت. بلکه می توانید نصفی از قرص را در باکس گذاشته و دکمه ی شروع به کار را بزنید. در این حالت، ماشین لباش شویی شما انرژی و آب کمی را به مصرف می رساند.

 

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما در مجموعه است که جزء کامل ترین دستگاه های ظرف شویی ساخته شده  توسط کمپانی کره ای ال جی به شمار می آید. این محصول با ظاهری زیبا برای آشپزخانه های مدرن بسیار مناسب است. ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W دارای موتور بادوام اینورتر دایرکت درایو می باشد. این موتور طول عمر بالایی دارد و بر روی عملکرد دستگاه تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. موتور این دستگاه بدون تسمه طراحی شده و به این دلیل اصطکاک های داخلی به میزان حداقلی خود می رسند. این مسئله هم به دلیل جلوگیری از نوسانات برق، مصرف برق را به طور قابل توجهی کم می کند.

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W علاوه بر اینکه در مصرف برق صرف جویی می کند، در هنگام شروع فرآیند شست و شو میزان آب کمتری را هم مصرف می کند.چرخه توربو یکی دیگر از قابلیت های به کار رفته شده در ماشین ظرف شویی می باشد. به کمک این فناوری می توانید بدون توجه به میزان کثیفی در ظرف ها، شست و شو را در سریع ترین زمان ممکن تجربه کنید. در صورت تمایل به خشک کردن ظروف هم می توانید به مدت سی دقیقه دیگر منتظر بمانید و ظرف ها را به صورت خشک تحویل بگیرید.

 

™TurboMotion از دیگر فناوری های به کار رفته شده در  ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W می باشد. بازوهای نازلی که با استفاده از این فناوری در دستگاه به کار برده شده اند، آب را در تمام جهت اسپری می کنند و تا سی درصد محدوده ی شست و شو را به نسبت سایر ماشین های ظرف شویی موجود در بازار افزایش می دهند. توان فوق العاده در تمیز کردن ظروف با استفاده از کمترین مصرف آب یکی دیگر از ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W می باشد. با این فناوری کوچک ترین قطره ای از آب دیگر بر روی ظروف باقی نخواهد ماند. در واقع این ماشین ظرف شویی به کمک تکنولوژی بخار و کم ترین میزان مصرف آب چربی های ظروف را به راحتی می زداید و در تمییز ترین حالت ممکن در اختیار شما قرار خواهد داد. در نتیجه مصرف آب و انرژی به مقدار قابل توجهی کاهش میابد.

 

شرکت ال جی مدل GSC-XD74W ماشین ظرف شویی های خود را به صورتی طراحی کرده که دارای قابلیت انعطاف پذیری بالایی در طبقات باشد. به دلیل همین یک ویژگی بارگذاری ظروف در دستگاه بسیار راحت تر انجام می شود. یعنی علاوه بر این که برای هر نوع ظرفی جایگاه مخصوصی طراحی شده است، در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن ظرف هایتان نداشتید نگران نباشید زیرا طبقات قرار داده شده در دستگاه حالتی ارتجاعی و منعطف دارند. به کمک این طبقات به راحتی می توانید فضای باز بیشتری را برای قرار دادن ظروف خود ایجاد کنید. البته در این کار زیاده روی هم نکنید چرا به باعث بروز مشکلات جدی در دسنگاه خواهد شد.

 

 

قابلیت QuadWash، مجهز به سیستم استرلیزه کردن ظروف (Extra Hot)، مجهز به سیستم پیشرفته خشک کردن (Hybrid Dry)، سیستم عیب‌یابی هوشمند (™Smart Diagnosis)، طبقه سوم مجزا، قابلیت تنظیم عمق سبد سوم، قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه سوم، سبد هوشمند تاشو،  و قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه دوم از دیگر ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W می باشد.

 

 

ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP

ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP

ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP یکی دیگر از محصولات ارائه شده در مجموعه است که در ارتفاع845 میلیمتر، عمق600 میلیمتر، پهنای 598 میلیمتر و وزن 47 کیلو گرم تولید شده است. این دستگاه دارای برنامه های متعددی برای شست و شوی ظروف می باشد. به عنوان مثال، برنامه شستشوی اقتصادی، برنامه شستشوی خودکار،  برنامه شستشوی سریع، برنامه شستشوی نیم بار،  برنامه شروع با تاخیر، برنامه تمیز کردن محفظه‌ی داخلی، شستشوی بهداشتی، حالت شستشوی چهارگانه و  شستشوی ظروف ظریف از جمله برنامه های به کار رفته شده در دستگاه هستند.

 

چرخه ی خودکار که یکی از پرکاربردترین برنامه های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP می باشد میزان کثیفی و چربی ظرف ها را مورد شناسایی قرار داده و با توجه به این موضوع از آب کافی برای شست و شوی بهینه ی ظرف ها استفاده می کند. شستشوی شدید یکی دیگر از قابلیت های به کار رفته شده در دستگاه است که برای ظروف بسیار کثیف تر استفاده می شود. این برنامه با اسپری شدید و تند می تواند بهترین حالت ممکن برای شست و شوی ظرف ها باشد. شست و شوی اقتصادی هم با کاهش مصرف انرژی و آب به شست و شوی انواع ظرف ها می پردازد.

 

شستشوی توبو برای ظرف هایی با میزان کثیفی متوسط طراحی شده و قابلیت Extra Dry نیز برای خشک کردن ظرف ها به کار می رود. البته برنامه ی خشک کردن ظروف را در صورت عدم نیاز می توان غیر فعال کرد. نکته ی جالب توجهی که در خصوص ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP وجود دارد این است که به غیر از برنامه های موجود در دستگاه امکان دسترسی به حالت های دیگر را از طریق دانلود در اختیار شما قرار داده است. این برنامه ها را باید از طریق NFC به دستگاه منتقل کرد. سیستم عیب بابی هوشمند (SmartDiagnosis) از دیگر قابلیت های این دستگاه است که عیب یابی هوشمند را در اختیار شما قرار داده است.

 

 

از مهم ترین ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP می توان به عیب یابی هوشمند، قابلیت دانلود برنامه شستشو و نصب روی ماشین ظرفشویی، برنامه LG ThinQ مخصوص موبایل هوشمند، پشتیبانی از اینترنت اشیاء یا IoT، صرفه جویی در مصرف آب، امکان تنظیم ارتفاع قفسه ها، شستشوی QuadWash، شستشوی توربو، شستشوی بهداشتی(شستشو در دمای داغ 80 درجه آب)، استرلیزه کردن، شستشو و خشک کردن قدرتمند، آبکشی، خشک کن، سیستم اسپری آب چهارگانه، قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه، قابلیت ایجاد دو محدوده شستشو اشاره کرد.

 

این دستگاه از حالت چهار گانه برای شست و شوی ظروف برخوردار است. به کمک این قابلیت از چهار طرف ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP شاهد پاک شدن ظروف خواهید بود. یک اسپری چند منظوره با فشار آب بالا درون محفظه قرار گرفته شده است که در مدت زمان کمی تمامی ظروف کثیف شما را مورد شست و شو قرار خواهد داد. همچنین طبقه های به کار رفته شده در دستگاه دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و در صورت کم آوردن فضا برای ظروف باقی در بیرون از  ظرف شویی می توانید بقیه ظروف را هم درون محفظه سبدها قرار دهید.

 

 قابلیت Dual Zone Wash، چرخش چند جهته QuadWash، فناوری EasyRack Plus برای تنظیم راحت سبد ها، شستشوی مخصوص شب با میزان سرو صدای بسیار کم، قابلیت Machine Clean Reminder برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی بعد از 30 بار شستشو، مبدل گرما، هشدار پایان کار دستگاه، شروع با تا خیر، شاخص زمان باقی مانده، قفل کودک، کم صدا، لوله های اتصال آب و ... از دیگر ویژگی های به کار رفته شده در ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP می باشد.

 

ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP دارای موتور بدون تسمه می باشد. از مزیت های موتور بدون تسمه یا همان موتور اینورتر دایرکت درایو این است که با کم ترین سر و صدا دستگاه را راه انداخته و برخورد قطعات در ماشین ظرف شویی را به حداقل میزان ممکن می رساند. به همین دلیل در افزایش عمر و ماندگاری ظرف شویی تاثیر به سزایی دارد.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه های فروش محصولات و لوازم خانگی در سطح کشور ماشین های ظرف شویی بی نظیری را در اختیار کاربران خود قرار داده است. در میان تنوع بالای ظرف شویی های ارائه شده در مجموعه، ظرف شویی های برند ال جی دارای کیفیت خاص با امکانات مثال زدنی هستند که در این مقاله به صورت مفصل در مورد مشخصات آن ها بحث شد. ماشین ظرفشویی ال جی مدل XD64W، ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل GSC-XD74W و ماشین ظرفشویی ال جی مدل LG DFB512FP نمونه های بررسی شده در مقاله ی پیش رو هستند که هر یک دارای قابلیت ها و امکانات منحصر به فرد و خاص خود می باشند. کاربرانی که قصد خرید هر یکی از این دستگاه های ماشین ظرف شویی را دارند می توانند بعد از مطالعه و کسب اطلاعات ضروری در مرود مشخصات دستگاه از طریق لینکی که در هر بخش ارائه کرده ایم به خرید کالای مورد نظر خود بپردازند.